Teri Hatcher tak wyglądała w 2010, gdy przyznała się do stosowania botoksu. Teraz znów w jej wyglądzie sporo się zmieniło

Katarzyna Leszczyńska 11.01.2018
Teri Hatcher
Fotografia: EAST NEWS

W jej wyglądzie zaszły spore zmiany.

Teri Hatcher była wielką gwiazdą lat dziewięćdziesiątych i prawdziwą filmową boginią. Zagrała rolę kobiety Supermana, a następnie wcieliła się w postać dziewczyny Bonda, która jest marzeniem wielu aktorek, w kultowym „Jutro nie umiera nigdy”, u boku Pierce’a Brosnana. Później miała na swoim koncie wiele ról telewizyjnych, m.in. w serialu „Gotowe na wszystko”. Wyglądała już wówczas nieco inaczej niż w latach dziewięćdziesiątych.

8 lat temu Teri Hatcher przyznała się do tego, że stosuje botoks. Był to krok godny podziwu, ponieważ mało która gwiazda ma odwagę opowiedzieć o swoich doświadczeniach z zabiegami plastycznymi. Teri wprost o tym poinformowała, trudno było jej bowiem ukryć efekty. Jej twarz wyraźnie się zmieniła, a na przestrzeni lat miała różne oblicza. Tak wyglądała jeszcze w 2016 roku.

Teri Hatcher w 2016 roku
Fotografia: EAST NEWS

Ostatnio media rozpisywały się jednak nad bardziej naturalnym obliczen Teri Hatcher. Potwierdzeniem na to mogą być najnowsze zdjęcia aktorki. Kobieta wygląda na nich o wiele naturalniej, a podczas uśmiechu tworzą jej się nawet zmarszczki mimiczne. Prezentuje się świetnie i można śmiało powiedzieć, że o wiele lepiej niż wcześniej. Aktorka wyraźnie promienieje. Zobaczcie sami, jak się prezentuje. 

Teri Hatcher obecnie
Fotografia: EAST NEWS
Teri Hatcher obecnie
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów