Teraz w Rossmannie kupimy już naprawdę WSZYSTKO. Zabawny, ale ciekawy pomysł

Beata Dżumaga 11.04.2017
Drogerie Rossmann szykują niespodziankę dla wszystkich fanów słynnych amerykańskich lodów.
Fotografia: East News

To dobra wiadomość dla fanów pewnych kultowych lodów.

Rossmann to prawdziwy raj dla wszystkich miłośniczek urody i kosmetyków, ale każdy, komu zdarzyło się odwiedzić kiedyś tę sieciówkę, na pewno zauważył, że znajdziemy w niej nie tylko kosmetyki. W Rossmannie często możemy znaleźć naprawdę zaskakujący asortyment czy usługi - od parasolek do wywoływania zdjęć. 

Teraz drogerie Rossmann szykują kolejną niespodziankę – w wybranych punktach z sieci będzie można kupić amerykańskie Ben&Jerry’s, które pod koniec marca 2017 roku oficjalnie weszły na polski rynek. Firma Ben&Jerry’s powiadomiła o nowych punktach dostępności swoich słynnych lodów za pośrednictwem Facebooka.

Ben&Jerry's w Rossmannie

W opublikowanym 10 kwietnia 2017 roku poście, firma poinformowała, że lody znajdziemy w czterech wariantach smakowych: Caramel Chew Chew, Chocolate Fudge Brownie, Cookie Dough oraz Peanut Butter Cup. Będą dostępne w kubełkach o pojemności 100 ml. Na razie marka nie podała innych oficjalnych lokalizacji, w których znajdziemy ich lody. Aby nie błąkać się po mieście w poszukiwaniu najbliższego miejsca z kubełkami Ben&Jerry's, możemy skorzystać z wyszukiwarki na oficjalnej stronie firmy.

4 kwietnia 2017 roku, świętując oficjalne wejście na polski rynek, marka zorganizowała pierwszy polski Free Cone Day. Z tej okazji za darmo częstowała lodami Ben&Jerry’s warszawskich przechodniów w centrum miasta.

W ramach Free Cone Day firma Ben & Jerry's częstowała darmowymi lodami.
Fotografia: East News

W ramach Free Cone Day firma Ben & Jerry's częstowała darmowymi lodami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów