Ten taniec panny młodej i jej ojca stał się hitem Internetu. Zaskakuje i bawi do łez

Redakcja 30.11.2016
Taniec panny młodej i jej ojca
Fotografia: www.youtube.com

Ich pierwszy taniec weselny nie ma nic wspólnego z nudą. To raczej istne szaleństwo. 

Pierwszy taniec to tradycja każdej młodej pary. Od dawna wiadomo, że świeżo upieczonym małżonkom nie brakuje pomysłów na oryginalne choreografie, którymi zaskakują swoich gości. To też świetna zabawa dla samych nowożeńców i pamiątka na długie lata.

Tradycją też jest, że na weselu ojciec panny młodej prosi ją do tańca. Zazwyczaj jednak to wzruszające wydarzenie nie wzbudza szczególnego zainteresowania gości. No chyba że panna młoda i jej ojciec zadbają o to, aby o ich tanecznych popisach mówiono jeszcze przez długie lata. Tak właśnie zrobili 25-letnia Mikayla Ellison Phillips i jej ojciec Nathan Ellison. Dla gości weselnych przygotowali niebanalną niespodziankę. Taką, która zebranych weselników wprawiła w doskonałe humory. Ich taniec, a raczej kapitalna choreografia, którą przygotowywali tydzień czasu, rozbawiła gości weselnych do łez. 

Jestem jego jedyną córką. Była to więc jedyna szansa, żeby zrobić coś takiego. I co ważne, to mój ojciec wpadł na pomysł, abyśmy tak zatańczyli - powiedziała Mikayla Ellison Phillips w rozmowie z Today.com.

Ich pierwszy taniec nie ma nic wspólnego z nudą i monotonią. To raczej istne szaleństwo, które rozegrało się na oczach czterystu gości. Wspomniane szaleństwo rozpoczyna się, gdy spokojny męski wokal zostaje przerwany przez głos MC Hammera. Chwilę potem możemy usłyszeć największe hity LMFAO, czy chociażby *NSYNC. Od tej chwili, każdy kolejny krok panny młodej i jej ojca jest dużym zaskoczeniem. 

Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że zarówno córka, jak i jej ojciec, zawodowo zajmowali się tańcem. I zapewne dlatego, ich taneczne widowisko jest dopracowane w najmniejszym nawet szczególe. Warto też wspomnieć, że na punkcie ich tańca oszaleli internauci. Niech świadczy o tym chociażby fakt, że film obejrzano już ponad 7 milionów razy. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów