Ten ojciec w fenomenalny sposób parodiuje zdjęcia swojej córki z Instagrama. Najlepsza jej reakcja

Redakcja 05.07.2017
Chris "Burr" Martin
Fotografia: www.instagram.com/therealburrmartin/

Jego humorystyczne selfie stały się hitem internetu. I wcale się nie dziwimy ;-)

Chris "Burr" Martin jest komikiem, a prywatnie ojcem. Szerszej publiczności dał się poznać, gdy na Instagramie zaczął publikować zdjęcia, na których parodiuje swoją córkę, Cassie. 

Mieszkającemu w Waszyngtonie Martinowi nie do końca podobał się fakt, że jego córka publikuje w internecie bardzo seksowne zdjęcia. Ale zamiast zakazać jej publikacji odważnych zdjęć, czy chociażby dać szlaban, wpadł na inny pomysł.

Zaczął kopiować jej gesty, pozy i stroje, aby w ten sposób uświadomić jej, jak sztuczne jest jej zachowanie i jak może zostać odebrane w internecie. Nie spodziewał się zapewne, że wzbudzi tak ogromne zainteresowanie - jego profil obserwuje już ponad 140 tysięcy osób. 

Zabawny?

Martin niemal do perfekcji opanował popularny "dzióbek", używanie filtrów udostępnianych na Snapchacie, a nawet trudną sztukę makijażu - choć w tym przypadku musi jeszcze trochę poćwiczyć.

A co na jego zdjęcia Cassie? Jak przyznał Martin w rozmowie z Cnn.com, na początku nie była zadowolona, ale gdy dowiedziała się, że jej znajomi uważają to za śmieszny żart, nie miała nic przeciwko. 

Cóż, taki ojciec to skarb :-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów