Ten mężczyzna wygrał z koronawirusem! Teraz zdradził zaskakujący skutek uboczny choroby

Julita Buczek 22.05.2020
Mike Schultz
Fotografia: Instagram @thebearded_nurse

Ten mężczyzna wygrał walkę z koronawirusem. Teraz udostępnił w sieci swoje zdjęcia. Będziecie zaskoczeni jego metamorfozą.

Pandemia koronawirusa rozprzestrzeniła się na całym świecie w zastraszającym tempie. Chorobę SARS-CoV-2 stwierdzono u wielu milionów osób.

Skutki zarażenia mogą być tragiczne, na własnej skórze przekonał się, o tym pewien pielęgniarz, który pokazał, jak zmieniło się jego ciało po przebytej walce.

Skutek uboczny koronawirusa

Mike Schultz pokazał na swoich kontach w mediach społecznościowych, jak COVID-19 może wyniszczyć organizm. Przed 6-tygodniową walką z koronawirusem była bardzo sprawnym człowiekiem, który chętnie chodził na siłownię, a także dobrze się odżywiał. Okazuje się, że kiedy zachorował, z jego ciałem zaczęło dziać się coś dziwnego. 43-latek pochodzący z San Francisco walczył z zapaleniem płuc wywołanym przez koronawirusa i jak stwierdził, ta walka pozbawiła go ponad 60 kilogramów masy ciała. Świetnie obrazują to zdjęcia, które znalazły się na jego instagramowym koncie.

Mike został hospitalizowany 16 marca 2020 roku. Wtedy też stwierdzono u niego koronawirusa. W ciągu kilku dni gorączka skoczyła do prawie 40 stopni Celsjusza, a on sam oddychał z duży trudem. Po kilku tygodniach zaczął dochodzić do siebie, jednak był na tyle słaby, że nie mógł podnieść telefonu komórkowego, a ręce drżały mu za każdym razem, kiedy chciał coś napisać.

Czy ktoś z waszych bliskich zachorował na koronawirusa?

Zobacz także: Nie żyje znany aktor. Zmarł na oczach swojego syna!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów