Ten chłopiec po raz pierwszy w życiu zobaczył dekoracje świąteczne. Jego reakcja rozbawiła i poruszyła Internautów

Katarzyna Leszczyńska 14.11.2017
Chłopiec pierwszy raz zobaczył dekoracje świąteczne
Fotografia: Fotografie: pexels.com i Facebook/Love What Matters

To wideo robi furorę w Internecie.

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami. W galeriach handlowych pojawiły się ogromne choinki, wystawy świąteczne, a z każdego sklepu słychać świąteczne utwory. Podczas gdy dla starszych to jest już naturalne i wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do bożonarodzeniowego podgrzewania atmosfery, na małych klientach może to wywołać ogromne wrażenie.

Ostatnio Internet obiegł film, na którym widzimy małego chłopca, który pierwszy raz w życiu zobaczył dekoracje świąteczne w sklepie. Jego reakcja chwyta oglądających za serce, a jednocześnie bawi do łez. Film udostępniono już ponad 170 tysięcy razy. Widać, że maluchowi podobają się świąteczne dekoracje, które może podziwiać z mamą. Jego reakcja jest tak szczera, że nie sposób się nie uśmiechnąć.

Internauci oszaleli na punkcie chłopca zachwycającego się świątecznymi dekoracjami

Internauci są poruszeni filmem z zachwycającym się malcem. W komentarzach pod materiałem wstawiają komentarze wyrażające ich wzruszenie i ubawienie. Ich reakcja na film jest niemalże taka sama, jak reakcja chłopca, który w tym roku po raz pierwszy będzie obchodził z rodzicami Święta Bożego Narodzenia.

Świat postrzegany oczami dziecka. Magiczne.

To jest najlepsze wideo, jakie kiedykolwiek widziałem. Uwielbiam reakcje dzieci.

Niektórzy postanowili nawet zaapelować do mamy chłopca, w celu rejestrowania jego reakcji podczas samych świąt. Chętnie zobaczyliby więcej tak radosnych momentów.

Droga Mamo: proszę nagraj, kiedy zobaczy choinkę i dekoracje w domu za pierwszym razem.

Internauci chcą więcej tak radosnych filmów. Trzeba przyznać, że od dzieci można się uczyć spontaniczności i radości z życia. Taka niepozorna rzecz jak świąteczne dekoracje, a może sprawić tak wiele radości. Zwłaszcza, gdy widzi się je pierwszy raz w życiu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów