Julia Wieniawa i Baron razem na scenie podczas Telekamer. Spójrzcie tylko na ich czułe spojrzenia!

Julia Pandecka 04.02.2020
Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron w Sopocie
Fotografia: TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa i Baron rozstali się w sierpniu. Teraz po raz pierwszy spotkali się publicznie na gali rozdania Telekamer. Ich wspólne zdjęcia rozczulają! Sami zobaczcie!

Gala rozdania Telekamer co roku gromadzi w jednym miejscu wiele polskich gwiazd, niezależnie od tego, czym zajmują się na co dzień. W jednej sali spotykają się ludzie ze świata muzyki, filmu, telewizji, a nawet... sportu! Podczas wczorajszej gali rozdania Telekamer 2020 na sali spotkali się także Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron, którzy od czasu rozstania nie pokazywali się razem publicznie. Gdy stali koło siebie na scenie, nie zabrakło czułych spojrzeń.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Michale Morrone z "365 dni" mają romans?! Aktorka komentuje

Telekamery 2020: Julia Wieniawa i Baron na wspólnych zdjęciach

Zarówno Julka, jak i Baron mieli wieczór pełen sukcesów. Oboje odebrali bowiem statuetki.

Julka zdobyła Telekamerę dla serialu ze swoim udziałem, "Zawsze warto". Wraz z nią nagrodę odebrała jej koleżanka z planu, Katarzyna Zielińska.

Baron natomiast wyszedł z gali ze statuetkę dla najlepszego jurora w programie "The Voice Kids". Na koniec uroczystości wszyscy zwycięzcy zostali poproszeni na scenę. Julka i Baron stanęli koło siebie. 

Julka pogratulowała Baronowi wygranej na swoim InstaStory. Ucięli sobie jednak także krótką pogawędkę na scenie. Trzeba przyznać, że w ich wzroku da się wyczuć sporo chemii. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Baron o sekretach Julii Wieniawy. Muzyk zdradził, jaki mają kontakt po rozstaniu

Telekamery 2020: Julia Wieniawa i Baron na scenie
Fotografia: VIPHOTO/East News
Telekamery 2020: Julia Wieniawa i Baron na scenie
Fotografia: VIPHOTO/East News

Telekamery to od lat najpopularniejsze nagrody przyznawane w Polsce. Gwiazdy w tym roku zdecydowanie błyszczały na czerwonym dywanie! Zobaczcie najciekawsze stylizacje. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów