Tego o Kamilu Stochu nie wiedział nikt. Jego siostry zdradzają, jaki jest prywatnie

Anna Respondek 22.02.2018
Kamil Stoch
Fotografia: Instagram/kamilstoch

Kamil Stoch budzi coraz większe zainteresowanie. Jego siostry postanowiły zdradzić, jaki jest prywatnie.

Polska drużyna skoczków narciarskich z każdym sezonem zyskuje coraz więcej fanów. Sportowcy zachwycają nie tylko swoimi osiągnięciami, ale także postawą, skromnością i zaangażowaniem. 

Zobacz także: Kamil Stoch przerwał występ w norweskiej telewizji i wyszedł ze studia

Niekwestionowanym królem jest Kamil Stoch, który w tym roku na Igrzyska Olimpijskich w Pjongczang po raz kolejny zdobył złoty medal i stanął na najwyższym podium. Fani zimowych sportów doceniają go nie tylko za wygrane, ale także za postawę, jaką prezentuje. Jego skromność przyciąga do niego coraz większe rzesze miłośników. Skoczek rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, które niewątpliwe interesuje jego fanów. 

Z tego względu dziennikarze portalu Viva.pl postanowili przeprowadzić wywiad z siostrami Stocha, Anną Stoch-El Einein i Natalią Stoch-Miką, które zdradziły, jakim bratem jest Kamil. 

Kamil jest kochanym bratem i normalnym człowiekiem. Nic się nie zmienił - powiedziały. 

Siostry Stocha przytoczyły także zabawną sytuację z Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang, przyznały, że nawet w takim sytuacjach brat nigdy o nich nie zapomina. 

Kamil zawsze o nas pamięta. Śmiałam się do niego: "Kamil przywieź mi maskotkę igrzysk". On odpowiedział: "Kupiłem ci dwie, bo nie wiedziałem, którą chcesz". Już pomyślał, miał na to czas - śmiały się. 

Jak wyznały siostry Kamila, każdy jego sukces sprawia, że one same są szczęśliwe. Zdradziły także, czego brat ich nauczył.

Kamil uczy nas pokory i walki o swoje, o marzenia - przyznały. 

Fajnie jest mieć takiego brata. ;)

Zobacz także: Kamil Stoch opowiedział o tym, jak zdobył swoją żonę

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów