Te gwiazdy zaznały niewyobrażalnej biedy. Lewandowska chodziła w dziurawych butach!

Julita Buczek 11.12.2018
anna lewandowska bieda
Fotografia: Instagram @annalewandowskahpba

 Nie zawsze ich życie było usłane różami, większość z nich zaznała niewyobrażalnej biedy. Sprawdźcie, kto to był!

Większość gwiazd, które teraz są "na świeczniku" nie zawsze tak dobrze sobie radziła w życiu. Zdarzało się nawet, że nie mieli pieniędzy na podstawowe produkty, które były im niezbędne do życia. Sprawdźcie, kto znalazł się na liście. Nie uwierzycie, kto znalazł się w zestawieniu. 

Anna Lewandowska chodziła w dziurawych butach

Anna Lewandowska to jedna z najbogatszych Polek, jej majątek szacuje się na 204 miliony złotych. Trenerka poznała gorzki smak biedy, kiedy była małą dziewczynką, w jej rodzinnym domu nie było łatwo. Jej ojciec z dnia na dzień opuścił rodzinę, a mama Ani ledwo wiązała koniec z końcem.

Kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas - powiedziała Lewandowska w rozmowie z Magdą Mołek w programie "W roli głównej".

Ania doskonale pamięta swoje pierwsze zarobione pieniądze.

I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie - przyznała.

Kora wychowywała się w sierocińcu

Olga Jackowska nie miała łatwego dzieciństwa. Była najmłodsza z pięciorga rodzeństwa, 5 lat swojego życia spędziła w sierocińcu, a na rok trafiła do rodziny zastępczej. Jej ojciec umarł, kiedy miała tylko kilka lat, dlatego utrzymaniem rodziny musiała zająć się jej matka, która została zmuszona do chwytania się różnych sposobów, aby znaleźć środki do życia.

Jak jedna mała, drobna, niepozorna kobieta mogła to wszystko udźwignąć? Śmierć męża, a potem po kolei dwóch synów. Szycie szmacianych lalek, by wykarmić dwie córki - opowiadała w "Gali" Kora.

Mama Małgorzaty Kożuchowskiej szyła ubrania

Małgorzata Kożuchowska dorastała w PRL-u, w tym czasie bardzo trudno było zdobyć ładny strój, dlatego jej mama radziła sobie, jak tylko mogła.

Moja mama była "kobiecą" złotą rączką. Potrafiła z kawałka harcerskiego płótna wyczarować super spódnicę. Dziergała, szydełkowała, haftowała. Dla mnie i dla sióstr szyła spódniczki, płaszczyki na watolinie, z pięknymi podszewkami. Wykroje były z "Burdy". Rozkładała je na stole, brała zębaty nożyk z drewnianą rączką i krawieckie mydełko do obrysowywania szablonów - wspominała aktorka w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Zbigniew Zamachowski zarabiał na siebie jako nastolatek

Zamachowski dorastał w małym miasteczku, gdzie nie było luksusów. W wielu wywiadach wspomina swoje trudne dzieciństwo, które musiał przejść.

Wyrastałem na podwórku i pobliskiej starej cegielni. Rano wybiegałem z pajdą chleba umoczoną w wodzie z wiadra i posypaną cukrem, a wracałem wieczorem umorusany, babcia wrzucała mnie i siostrę do balii od prania i potem szedłem spać pod wielką pierzynę w kompletnej ciemności, bo wtedy jeszcze w domu nie było światła - powiedział kiedyś w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Od 15. roku życia zarabiałem na siebie. Nie pochodzę z zamożnej rodziny, kieszonkowego nie dostawałem, bo rodziców nie było zwyczajnie stać. Jeździło się więc z kapelą po zabawach wiejskich - wyznał w dalszej części rozmowy.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów