Te czworonogi są większe od swoich opiekunów. Fotograf uchwycił wyjątkowe momenty

Katarzyna Mordalska 05.01.2017
pies
Fotografia: www.facebook.com/AndySeliverstoffPhotography

Małe dzieci w towarzystwie dużych psów w uroczej scenerii podczas spacerów. Tyle wystarczyło, by skraść serca internautów.

Fotograf z Petersburga Andy Seliverstoff jest pomysłodawcą i autorem wyjątkowej sesji fotograficznej pt. "Małe dzieci i ich wielkie psy". Zdjęcia, które można podziwiać na jego profilu na Facebooku (Andy Seliverstoff Photography), przedstawiają uroczą dysproporcję pomiędzy małymi dziećmi a ich czworonożnymi przyjaciółmi. Patrząc na fotografie, można stracić pewność, właściwie kto tu kogo wyprowadza na spacer. Nic więc dziwnego, że projekt rosyjskiego fotografa spotkał się z pozytywnym odbiorem.

Stan niekończącej się radości i wzajemnego zaufania. To stało się główną ideą sesji – podsumowuje swoją pracę Andy Seliverstoff.

Dzieciom w sesji towarzyszą czworonogi należące do dużych ras, jak między innymi owczarki francuskie, bernardyny, nowofunlandy i teriery. Scenerię sesji, którą zrealizował 58-letni fotograf, stanowią urokliwe miejsca Sankt Petersburga. Autor informuje, że każdego psa zawsze stara się oswoić, zanim wymierzy w niego obiektyw aparatu. Fotografowi zależy bowiem na jak największej naturalności, gdyż chce uchwycić wyjątkową relację, jaka łączy dzieci z czworonogami.

Zdjęcia szybko obiegły Internet, a fotograf zdobywa coraz większe rzesze sympatyków. Jego profil na Instagramie (@andyseliverstoff ) obserwują już blisko 33 tys. osób. Niebawem będzie miał także premierę album, dokumentujący pomysłową sesję. Książka jest już dostępna w przedsprzedaży internetowej na stronie Revodanapublishing.com i kosztuje niecałe 35 dolarów.

Wyjątkowe zdjęcia w zimowej scenerii, które rozgrzewają:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów