Kit-flops - kontrowersyjne buty stały się nowym hitem Instagrama!

Nastazja Bloch 21.06.2019
Zara
Fotografia: Instagram/@zara

Nowe odkrycie wśród blogerek. W tym sezonie największym hitem okazały się buty typu kit-flops. Zobaczcie, jak wyglądają.

Kit-flops to buty, które mimo wielu kontrowersji okrzyknięte zostały nowym hitem lata 2019. Choć nie wydają się wygodne, użytkownicy Instagrama oszaleli na ich punkcie. Wszystko za sprawą fasonu. Kit-flops łączą w sobie dwa najmodniejsze detale ostatnich miesięcy. Jak wyglądają?

Zobacz także: Edyta Herbuś w odważnej kreacji. Fani: „Petarda”

Kit-flops - najmodniejsze buty na lato 2019

Czas odpowiedzieć na pytanie, jak wyglądają najmodniejsze buty tego sezonu. Angielska nazwa kit-flops to połączenie słów pochodzących od dwóch modeli (kaczuszek - kitten hills i japonek – flip-flops). Zatem gorący hit modowy to nic innego jak japonki na kilkucentymetrowej szpilce.

Buty te pokochali nie tylko użytkownicy Instagrama, ale również gwiazdy i projektanci. W pożądanym modelu zobaczyć możemy Kim Kardashian (buty Yeezy) i Kendall Jenner (buty Simon Miller). W kampanii Zary wystąpiła w nich również modelka Małgorzata Bela. 

Kit-flops – gdzie kupić?

Model kit-flop do sprzedaży wprowadziły już zarówno topowe marki, jak i sieciówki. Najmodniejsze buty wyprodukowały m.in. Staud, Cult-Gaia, Reformation, Mango oraz Zara.

Zobacz także: Anna Skura pokazała zdjęcie swojego ciała po ciąży. "Boże, jaką mam tremę!"

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów