Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała zdjęcie z młodości. Fani: "O losie, to na pewno pani?"

Zuzanna Morska 01.08.2019
Tatiana Mindewicz-Puacz
Fotografia: instagram.com/tatiana_empe

Fani gwiazdy nie mogą uwierzyć, że to jej zdjęcie. Przypomina siebie?

Tatiana Mindewicz-Puacz to gwiazda znana głównie z roli mentorki w programie "Projekt Lady". Na Instagramie jej posty śledzą tysiące osób. Ostatnia fotografia, jaką Mindewicz-Puacz wrzuciła do sieci, wywołała niemałe poruszenie!

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała zdjęcie z młodości

Tatiana Mindewicz-Puacz zamieściła na Instagramie zdjęcie z młodości. Wygląda na nim zupełnie inaczej niż teraz. Mentorka z "Projektu Lady" opatrzyła zdjęcie podpisem: "...kiedy po raz kolejny przyjdzie Nam do głowy, żeby wymusić na „naszym nastolatku” jakiś przejaw aktywnej komunikacji, nieco uśmiechu lub przynajmniej spojrzenie o konkretnej treści, dającej nam rodzicom namiastkę poczucia, że jesteśmy słuchani... Poszukajmy własnego zdjęcia sprzed x-lat, a potem odpuśćmy z czułością".

Gwiazdę do tego stopnia trudno rozpoznać, że fani nie dowierzają, że to ona! W komentarzach pytają, kto to albo porównują ją do innych gwiazd światowego formatu.

O losie, to na pewno pani?

Wykapana Tina Turner!

To ty?

Gwiazda na zdjęciu sprzed lat ma krótką, ciemną i nieco nastroszoną fryzurę. Dzisiaj z kolei kojarzymy ją głównie z charakterystycznego blond boba. Rozpoznalibyście ją na tym zdjęciu, gdyby nie podpis konta na Instagramie?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów