Znamy finalistów 10. edycji "Tańca z gwiazdami"! Komentuje Pavlović: "Odpadają najlepsi"

"Taniec z gwiazdami" półfinał 10. edycji: Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Już wiemy, kto wystąpi w finale 10. edycji "Tańca z gwiazdami". W ostatnim odcinku z programem musieli pożegnać się jedni z faworytów. Kto powalczy o Kryształową Kulę?

Za nami półfinał 10. edycji programu "Taniec z gwiazdami", w której zaprezentowały się trzy pary: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, Damian Kordas i Janja Lesar oraz Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke. Wiemy już, kto musiał pożegnać się z programem i kto został na parkiecie, żeby dalej walczyć o Kryształową Kulę. Okazuje się, że z tanecznego show odpadli jedni z faworytów. Kto znalazł się w ścisłym finale programu?

Zobacz także: Sandra Kubicka traci kontrakty przez "Taniec z gwiazdami". "Mam nadzieję, że wszystko wróci"

"Taniec z gwiazdami": finaliści 10 edycji. Kto wygra Kryształową Kulę?

W finale 10. edycji "Tańca z gwiazdami" znaleźć się mogły tylko dwie pary. Tym samym o Kryształową Kulę powalczą Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar.

W półfinale z show musiała pożegnać się Sandra Kubicka. Było to dla wszystkich dużym zaskoczeniem, zważywszy na to, że modelka była uznawana za jedną z faworytek tej edycji programu.

Okazuje się, że również Iwona Pavlović nie jest zachwycona tym, w jaki sposób widzowie głosują w 10. edycji. Jurorka podsumowała tę odsłonę show.

Określiłabym ją jako "zaskakującą", bo ciągle odpadają najlepsi, choć oczywiście są tu jeszcze dobrze tańczące pary. Ta edycja bardzo wyraźnie nam pokazuje, jak dużą rolę odgrywa popularność - skomentowała jurorka w rozmowie z "Super Expressem". 

Sama Pavlović, jak i pozostali członkowie jury, do tej pory zazwyczaj dobrze oceniali taniec zarówno Basi Kurdej-Szatan, jak i Damiana Kordasa. Mamy zatem pewność, że finał odbędzie się na przyzwoitym poziomie. O tym, kto wygra Kryształową Kulę, przekonamy się już podczas finału 10. edycji "Tańca z gwiazdami", który odbędzie się 22 listopada o godzinie 20:05 w Polsacie.

Zobacz także: Juror "Tańca z gwiazdami" opowiedział o walce z depresją. "Miałem bardzo ciężki okres"

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów