Wiemy, kto wygrał "Taniec z gwiazdami"! To ogromne zaskoczenie!

Zuzanna Morska 23.11.2019
Taniec z gwiazdami
Fotografia: Eastnews

Finał 10. edycji popularnego "Tańca z gwiazdami" już za nami! Kto wygrał? Będziecie zaskoczeni!

10. edycja programu "Taniec z gwiazdami" emitowanego w telewizji Polsat już za nami! Wielki finał odbył się w piątkowy wieczór. To właśnie wtedy mieliśmy okazję jeszcze raz zobaczyć na parkiecie wszystkie pary, ale też śledziliśmy starcie między dwoma ostatnimi zawodnikami - Barbarą Kurdej-Szatan i Damianem Kordasem.

Kto wygrał "Taniec z gwiazdami"? To może was zaskoczyć!

"Taniec z gwiazdami": kto wygrał 10. edycję programu

"Taniec z gwiazdami" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W piątkowy wieczór tysiące widzów w Polsce zasiada przed telewizorami, aby zobaczyć swoje ulubione gwiazdy w zupełnie nowym wyzwaniu - tańcu.

W 10. edycji wzięli udział m.in. Reni Jusis, Sandra Kubicka, Monika Miller, Joanna Lazer, Magda Bereda, Ola Kot, Adam Małczyk, Akop Szostak, Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, Damian Kordas. Ta ostatnia dwójka dotarła aż do finału.

W finałowym odcinku obie pary zatańczyły aż trzy choreografie. Barbara Kurdej-Szatan wraz z Jackiem Jeschke wykonali rumbę i taniec współczesny. Oba układy przygotowane były pod piosenki śpiewane na żywo przez Michała Szpaka i męża Basi, Rafała! Z kolei Damian Kordas i Janja Lesar zaprezentowali pasodoble i cha-chę, do której zaśpiewała im Cleo. W ostatniej rundzie obie pary zatańczyły show dance. Jury nie szczędziło pochwał, a obie pary poradziły sobie świetnie.

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników.

Zwycięzcami jubileuszowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" są... Damian Kordas i Janja Lesar - zdradził Krzysztof Ibisz.

To właśnie Kordas i Lesar otrzymali Kryształową Kulę, a także 100 tys. zł dla gwiazdora i 50 tys. zł dla tancerki. Gratulujemy!

EN_01403854_0001
Fotografia: Eastnews
EN_01403852_0263
Fotografia: Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów