Leszek Miller z wnuczką na parkiecie "Tańca z gwiazdami". W takiej roli jeszcze go nie widzieliśmy!

Marianna Bereza 26.10.2019
Leszek Miller i Monika Miller
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Polityk zaprezentował się z zupełnie innej strony. Jak występ Millera i jego wnuczki ocenili jurorzy?

W siódmym odcinku "Tańca z gwiazdami" uczestnicy tańczyli ze swoimi bliskimi. Największe emocje wśród widzów wzbudził niewątpliwie występ Leszka Millera i Moniki Miller. Dziadek z wnuczką zaprezentowali na parkiecie walca. Jak ocenili ich jurorzy?

Udział Moniki Miller był dużym zaskoczeniem dla fanów programu. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" zawsze podkreślała, że ma bliską relację z dziadkiem, nic dziwnego więc, że to z nim pokazała się na parkiecie.

Były premier nie ukrywał tremy przed występem. "Jestem zielony jak wiosenna trawka", " Czy to sala tortur?" - to tylko niektóre z komentarzy Millera. Okazało się jednak, że polityk doskonale sobie radzi jako tancerz.

"Taniec z gwiazdami": Monika Miller i Leszek Miller zatańczyli walca

Leszek Miller z wnuczką zaprezentował walca angielskiego do rytmu "Yesterday" zespołu The Beatles. Przed występem, za kulisami programu, były premier w swoim stylu komplementował płeć piękną.

Nie ukrywam, że nie tylko piękne stroje mnie tu zwabiły, ale też niezwykła uroda i urokliwość pań tutaj pracujących - mówił.

A jak występ Moniki Miller i jej dziadka ocenili jurorzy? 

Pozwólcie Państwo, że powiem wiersz. Nie tylko taniec tę parę połączył, dziadek zaczął dość słabo, ale za to jak skończył - ocenił Andrzej Grabowski, nawiązując do pamiętnych słów polityka.

Ogarnęło nas wzruszenie. Po prostu pięknie - zachwycała się Pavlović.

Fani również byli pod wrażeniem. Pod fragmentem wideo z tanecznymi poczynaniami uczestników pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. 

Bardzo się wzruszyłam.

Pięknie.

O takim dziadku tylko marzyć.

W tym odcinku każdy z uczestników jury przyznawał tylko jeden punkt wybranej parze. Leszkowi Millerowi i Monice swój punkt przekazał Andrzej Grabowski.

Jak wam się podobał występ Leszka Millera i jego wnuczki?

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan nowym zdjęciem wywołała burzę w sieci. Nie obyło się bez hejtu!

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów