Uczestnik "TzG" zdradził prawdę na temat relacji Tadli i Kreta. To nie spodoba się dziennikarce

Anna Respondek 15.03.2018
Beata Tadla i Krzysztof Gojdź
Fotografia: Instagram/beatatadladrgrzysztofgojdz

Beata Tadla w "Tańcu z gwiazdami" zyskała nowego przyjaciela. W wywiadzie zdradził również, jak wyglądają jej relacje z Jarosławem Kretem na planie?

Nowa edyacja "Tańca z gwiazdami" budzi sporo emocji szczególnie ze względu na rozstanie Beaty Tadli i Jarosława Kreta, którzy wspólnie wzięli udział w programie. W drugim odcinku show pogodynek zajął jednak jedno z ostatnich miejsc i ostatecznie odpadł z konkurowania o kryształową kulę. 

Zobacz także: Jarosław Kret pokazał zdjęcie zza kulis "Tańca z gwiazdami". Fotografią zdenerowował fanów

Portal Plejada.pl postanowił porozmawiać z uczestnikami show i zapytać ich o panującą na planie atmosferę. W jednym z wywiadów wziął udział Krzysztof Gojdź, chirurg plastyczny, który ujawnił, jak wygląda sytuacja między Tadlą a Kretem. 

Dziś we dwoje dzielili jedną wspólną garderobę. Myślę, że to dorośli ludzie, którzy panują nad emocjami - powiedział.

W tym momencie w dyskusję włączyła się tancerka prowadząca Gojdzia, która zasugerowała mu, aby "nie opowiadał wszystkiego". Gojdź nie wyglądał jednak na speszonego i wyjawił także, komu bardziej kibicuje.

Ja kibicuję Beacie, uwielbiam ją i energię tej kobiety. Myślę, że ona wygra tę edycję. W tej edycji wszyscy jesteśmy fajną, zgraną rodziną - wyjaśnił

Dziennikarz postanowił przypomnieć chirurgowi o imprezie, która odbyła się w jego domu. To, co powiedział Gojdź, nie do końca może spodobać się dziennikarce. 

Beata została na noc. Beata zdradziłem, ale długo sobie porozmawialiśmy, zaprzyjaźniliśmy się - dodał.

Myślicie, że Beata Tadla zyskała nowego przyjaciela? 

Zobacz także: Zachwycała urodą i wdziękiem w "Tańcu z gwiazdami". Jak dziś wygląda Blanka Winiarska?

Autor: Majka Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów