Jarosław Kret pokazał zdjęcie zza kulis "TzG". Fotografią zdenerwował fanów: Ma pan tupet

Anna Respondek 12.03.2018
Jarosław Kret
Fotografia: Instagram/jarekkret

Internauci szczególną uwagę zwrócili na minę Jana Klimenta, który w "Tańcu z gwiazdami" jest partnerem Beaty Tadli. 

Jarosław Kret i Beata Tadla byli parą od 2013 roku. Choć nic nie zwiastowało kryzysu w ich związku, wypowiedź pogodynka dla "Faktu" ujawniła, że jest on najwyraźniej przeszłością. Sprawy skomplikowały się jeszcze bardziej dlatego, że Kret i Tadla występują w jednym programie "Taniec z gwiazdami". 

Zobacz także: Jarosław Kret w wymownych słowach o związku z Beatą Tadlą

Choć ani dziennikarka, ani dziennikarz nie chcą udzielić bezpośredniej odpowiedzi na temat życia prywatnego, spekulacjom nie ma końca. W piątek na Instagramie Kreta pojawiło się zdjęcie zza kulis "Tańca z gwiazdami", które jeszcze bardziej podsyciło plotki. Dodatkowo gwiazdor postanowił po 2. odcinku show skomentować plotki na temat relacji z Tadlą. 

Plotka to jest takie stworzenie, które wpada do pokoju muchą, a wychodzi słoniem. Nigdy nie komentuję swojego życia prywatnego. To, co zostało napisane i wsadzone w moje usta, jest przekręceniem, przeinaczeniem faktów. Jeżeli ktoś chce mi dokuczyć, pisząc jakieś komentarze, to tego nie zrobi, bo tego nie czytam. Wiem, że powstały jakieś idiotyczne plotki, ale to tylko plotki. My żyjemy dalej: psy szczekają, karawana idzie dalej - powiedział dla portalu Plejada.pl

Dziennikarz Plejady nie dawał za wygraną i dopytywał, czy karawaną także jedzie Beata Tadla. Kret nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. 

Fani komentują zdjęcie Jarosława Kreta

Opublikowane przez Jarosława Kreta zdjęcie zdecydowanie nie spodobało się fanom pogodynka. Dodatkowo internauci zwrócili uwagę na spojrzenie Jana Klimenta, który w "Tańcu z gwiazdami" jest partnerem Beaty Tadli. 

Spojrzenie Klimenta wymowne...

Ma pan tupet - komentowali. 

Jarosław Kret odpadł w 2. odcinku "Tańca z gwiazdami". 

Zobacz także: Beata Tadla pokazała zdjęcie z młodości. Dziennikarka bardzo się zmieniła

kret
Fotografia: Instagram/jarekkret

Autor: Majka Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów