Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" jest ciężko chora. "Wstydziłam się tego, co mnie spotkało"

Marianna Bereza 22.11.2019
Kasia Dziurska
Fotografia: Piotr Molecki/East News

31-latka napisała książkę, w której podzieliła się spostrzeżeniami na temat swojej choroby.

Kasia Dziurska to polska trenerka fitness, która zasłynęła występem w "Tańcu z gwiazdami". Chociaż nie wygrała programu, zdobyła grono wiernych fanów. Teraz 31-latka wyznała, że od dwóch lat ciężko choruje.

Dziurska wystąpiła w ósmej edycji tanecznego show. Mimo że nie zwyciężyła w programie, jury oceniło jej popis wysoko. Kasia zdobyła wysokie drugie miejsce. Teraz instruktorka podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie bardzo intymnym wyznaniem.

Kasia Dziurska z "Tańca z gwiazdami" jest poważnie chora

Kasia długo bała się mówić głośno o swoich problemach. Teraz przy okazji nowego projektu, do stworzenia którego namówił ją narzeczony, 31-latka zdobyła się na odwagę i przyznała do nieuleczalnej choroby. Okazuje się, że uczestniczka "TzG" choruje na autoimmunologiczną chorobę Hashimoto, której towarzyszy SIBO (przerost bakteryjny jelita cienkiego).

Wybaczcie, że nie do końca byłam z Wami szczera, ale zwyczajnie wstydziłam się i bałam się tego, co mnie spotkało. Teraz już wiem, że to była głupota. (…). Po wielu niepowodzeniach (…) w końcu moje życie nabrało znów barw. Dzięki nim także powstał projekt „Moje życie z Hashimoto i SIBO”. Jest to mój największy projekt, bardzo osobisty i wyjątkowy. Napisałam tę książkę po to, żeby pomóc innym rozszyfrować tę podstępną chorobę i nauczyć się z nią żyć. Napisałam ją także dla siebie, bo chcę być fair wobec Was i przede wszystkim wobec siebie - napisała.

Dziurska napisała książkę, w której opowiedziała o swoich zmaganiach z chorobą. Chce w ten sposób zachęcić Polaków do regularnych badań.

Bardzo zależało mi, abyście przede wszystkim znaleźli odpowiedzi na nurtujące Was pytania i spostrzeżenia na podstawie mojej historii i pomocy specjalistów. Chciałabym, aby ta książka była formą edukacji dla Was, kierunkowskazem. Jestem pewna, że dzięki niej Wasze życie z Hashimoto czy SiBO zmieni się na lepsze - dodała.

Internauci wspierają Kasię w trudnych chwilach i gratulują jej odwagi.

Go girl!

Przełamałaś kolejną barierę, doskonale wiem, jak czasami trudno jest mówić o swoich trudnościach.

Gratulacje!

My również gratulujemy takiej postawy!

Zobacz także: Justyna Nagłowska pokazała ciążowe krągłości. Wygląda niesamowicie!

Z którą gwiazdą nadajesz na tych samych falach? Sprawdź!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów