Julia Wieniawa wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Wiemy, ile może zarobić za odcinek!

Zuzanna Morska 10.12.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

"Super Express" zdradził, kto wystąpi w 11. edycji "Tańca z gwiazdami"! Wśród gwiazd Julia Wieniawa!

Niedawno zakończyła się 10. edycja "Tańca z gwiazdami", którą wygrał Damian Kordas. Wygląda jednak na to, że producenci formatu już przygotowują kolejną edycję i szykują dla widzów niezłą niespodziankę!

Kto wystąpi w 11. edycji programu? O Kryształową Kulę ma powalczyć sama Julia Wieniawa! Ale na tym nie koniec wiadomości.

"Taniec z gwiazdami": Julia Wieniawa wystąpi w kolejnej edycji?

"Super Express" podaje, że w 11. edycji popularnego tanecznego show ma wystąpić Julia Wieniawa. Sama zainteresowana nie potwierdziła tej informacji, ale już wcześniej w wielu wywiadach podkreślała, że chciałaby spróbować swoich sił w takim programie. Nie pozwalały jej na to obowiązki zawodowe.

Według nieoficjalnych informacji do obsady "Tańca z gwiazdami" prócz Julii Wieniawy ma dołączyć także Blanka Lipińska, ale też Anna Karwan i Tomasz Oświeciński!

To nie koniec ciekawostek! Ile na "Tańcu z gwiazdami" może zarobić Wieniawa? Aktorka mogła wynegocjować całkiem pokaźną stawkę - mówi się, że za odcinek mogłaby zarobić nawet 30 tys. zł! Natomiast jeśliby wygrała, otrzymałaby nie tylko Kryształową Kulę, ale i dodatkowe 100 tys. zł.

Wzięlibyście udział w programie na jej miejscu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów