"Taniec z Gwiazdami": Gwiazda programu wzięła ślub! Pokazała zdjęcie z wesela

"Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Ibisz robi sobie selfie z gwiazdami na parkiecie
Fotografia: Tomasz Zukowski/East News

"Taniec z Gwiazdami" wypromował wielu tancerzy. Wśród nich jest Magdalena Soszyńska, która przez wiele lat była obecna w programie. Teraz wzięła ślub.

Magdalena Soszyńska przez wiele lat była jedną z najpopularniejszych tancerek w programie "Taniec z Gwiazdami". Jej partnerami tanecznymi byli m.in.: Andrzej Nejman, Rafał Cieszyński, Conrado Moreno, Rafał Bryndal, Mariusz Pudzianowski, Andrzej Gołota oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. Tancerka zdecydowała się w 2016 roku zmienić swoje życie. Zrezygnowała z udziału w show i przeprowadziła się do Gdańska, gdzie otworzyła własną szkołę tańca i skupiła się na życiu prywatnym.

Zobacz także: Wojciech Szczęsny wspomina ślub z Mariną. Każda z nas chciałaby usłyszeć takie słowa

Magdalena Soszyńska wzięła ślub

Magdalena Soszyńska przez wiele lat była z Pawłem Michno, z którym postanowiła się rozstać. Z pierwszego małżeństwa tancerka ma 10-letniego syna. W 2017 roku urodziła natomiast córeczkę Amelię. Jej ojcem został Krzysztof Hillar, który teraz został mężem Soszyńskiej!

25 maja odbył się ślub Soszyńskiej i Hillara. Tancerka swoim szczęściem podzieliła się z fanami na Instagramie. Opublikowała również zdjęcie z wesela, na którym widzimy, jak w tym wyjątkowym dniu prezentowali się państwo młodzi.

Magdalena z tej okazji postawiła na koronkową suknię w stylu boho. Jej kreacja była wykończona frędzlami. Krzysztof natomiast miał na sobie jasny garnitur, idealnie pasujący do ogrodu, w którym odbyło się przyjęcie. W komentarzach pod zdjęciem posypały się gratulacje i słowa zachwytu od fanów tancerki.

Gratulacje! Dużo miłości dla was.

Jesteście super parą.

Cudownej miłości.

My także dołączamy się do gratulacji.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami" powróci! 10 edycja programu już jesienią

Żeby zostać gwiazdą, trzeba od czegoś zacząć. Doskonale wiedzą o tym te wokalistki, które rozpoczynały swoją karierę od "Szansy na sukces"!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów