Przyszła mama i jej zmysłowe hobby. Tańczy na rurze z ciążowym brzuchem

Magdalena Kulej 26.03.2018
Allison Sipes
Fotografia: instagram.com / alliegatoruf

Akrobatka nie potrafiła zrezygnować z treningów nawet po zajściu w ciążę. W sieci systematycznie dzieli się nagraniami z treningów. 

Przyszła mama z Orlando na Florydzie udowadnia, że nie ma niczego, czego nie można by zrobić w błogosławionym stanie. 35-letnia Allison Sipes od 13 lat pasjonuje się tańcem na rurze. Pole Dance to dla niej sposób na życie, praca, ale też wielka pasja. Gdy zaszła w ciążę, nie była więc w stanie z niej zrezygnować.

Zobacz także: Kiedy kobieta powinna zajść w ciążę?

Niedawno sieć obiegły nagrania niezwykłych umiejętności akrobatycznych 35-latki. Internauci mogli je podziwiać nie raz, więc taki widok nie powinien zaskakiwać. Tym jednak razem tancerka z gracją unosi się na rurze, będąc w zaawansowanej ciąży. Jej pierwsza córka ma przyjść na świat 7 kwietnia.

Jak twierdzi, do 6 miesiąca jej treningowa rutyna nie ulegała zmianie. Dopiero po upływie pół roku Allison zaczęła odczuwać skutki przyrostu masy ciała. Tancerka skonsultowała się wówczas z lekarzem, by to on podjął decyzję o możliwości kontynuowania ćwiczeń.

Rozmawiałam z moim lekarzem o moich treningach. Potwierdził, że tak długo, jak czuje się dobrze, mogę dalej trenować. Dodał, że znacznie ułatwi to poród i późniejszy powrót do formy – tłumaczy Allison.

Zobacz także: Czy ciążą można się "zarazić"? Brzmi absurdalnie, ale naukowcy mają zaskakującą odpowiedź na to pytanie

Akrobatka czuje się świetnie i ma zamiar kontynuować treningi nawet do porodu. Bezproblemowa ciąża i możliwość oddawania się własnym pasjom to błogosławieństwo – komentuje. Tymczasem na swoich profilach w mediach społecznościowych systematycznie zachwyca swoich fanów, publikując kolejne nagrania zmysłowych akrobacji z ciążowym brzuszkiem.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów