Tamara Arciuch opublikowała zdjęcie ze studniówki syna. Fani są zaskoczeni. "Myślałam, że to brat"

Katarzyna Leszczyńska 12.02.2018
Tamara Arciuch
Fotografia: Instagram/Tamara Arciuch

Tamara Arciuch ma syna Krzysztofa z małżeństwa z Bernardem Szycem. Internauci są zaskoczeni, że aktorka ma dziecko w wieku studniówkowym.

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski tworzą jedną z najbardziej udanych par w polskim show-biznesie. Wspólnie doczekali się dwójki dzieci, 8-letniego Michała oraz 2-letniej Nadii. Mało kto jednak wie, że aktorka ma również syna ze swojego małżeństwa z Bernardem Szycem. Ostatnio Arciuch opublikowała zdjęcie ze swoim pierworodnym dzieckiem, Krzysztofem.

Zobacz także: Sydor wyeliminowała Ostałowską z "M jak miłość" przez konflikt o mężczyznę? Spekulacje fanów komentuje Arciuch

Fotografia Tamary Arciuch została opublikowana z okazji studniówki Krzysztofa. Choć nie da się zobaczyć, jak wygląda chłopak, ponieważ jego postać w tle jest poruszona, widać, że to młody, przystojny mężczyzna. Aktorka napisała, że jest bardzo dumna z syna i nie może uwierzyć, że już jest w tym wieku.

Tamara Arciuch z synem Krzysztofem
Fotografia: Instagram/Tamara Arciuch

Fani Tamary Arciuch zwracają uwagę na jeden szczegół zdjęcia.

Internauci byli wyraźnie zaskoczeni tym, że Tamara Arciuch ma już tak dużego syna. Wielu z nich postanowiło skomplementować aktorkę i napisali, że nie wygląda na to, żeby miała dziecko w wieku studniówkowym. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się wiele ciepłych słów w stronę Arciuch.

Matuchno, ma pani tak dużego syna? Wow.

Wow Tamara. To ile ty masz lat? Ja ciągle myślę, że 20.

Myślałam, że to brat.

To już takiego dryblasa się dochowałaś? Brawo. Pewnie miałaś ze 12 lat jak go urodziłaś.

Jestem w szoku, że ma pani takie duże już dziecko.

Dla tych, którzy nie wiedzieli, że Tamara Arciuch ma syna z małżeństwa z Szycem, fotografia aktorki musiała być wielkim zaskoczeniem. Dla samej gwiazdy serialu „M jak miłość” natomiast studniówka syna na pewno była niemałym przeżyciem, sądząc po opisie zdjęcia.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów