Arciuch i Kasprzykowski o trudnych początkach związku: "To nas scementowało"

Tamara Arciuch w bluzie z kapturem i Bartłomiej Kasprzykowski w okularach przeciwsłonecznych
Fotografia: Instagram/Tamara Arciuch Oficjalnie

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski są bardzo lubianą parą. Nie zawsze tak jednak było. Początki ich związku wiązały się z wieloma kontrowersjami.

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski poznali się 12 lat temu na planie serialu "Halo Hans". Parą są jednak od 2009 roku i mają wspólnie dwójkę dzieci. Początki ich związku były jednak bardzo burzliwe. Oboje wcześniej mieli innych partnerów, w związku z czym początek ich znajomości był bardzo burzliwy. Para dziś ma za sobą wszystkie te przejścia. Ostatnio gościli w "Dzień Dobry TVN" i opowiedzieli o swojej relacji, a także o tym, jak pokonali kryzys.

Zobacz także: Tamara Arciuch bez makijażu na wakacjach. Zmartwiona fanka: "Zaklinam cię"

Arciuch i Kasprzykowski o burzliwych początkach związku

Gdy się poznali, oboje byli w związkach. Tamara miała męża, z którym była od 1997 roku. Aktorka ma też 20-letniego dziś syna z poprzedniego małżeństwa. Bartek także miał żonę. Jego przyjaźń z Tamarą Arciuch zaczęła jednak przeradzać się w uczucie.

Właśnie dlatego ich związek na początku był bardzo kontrowersyjny. Oboje rozstali się z poprzednimi partnerami, żeby móc wspólnie ułożyć sobie życie na nowo. Dziś pokonali problemy i starają się łączyć wspólną pracę z życiem prywatnym.

Dla nas praca razem to przywilej. Może jest też dlatego, że my poznaliśmy się w pracy i ta praca była pierwsza. Najpierw poznaliśmy się od strony zawodowej, a potem nawiązała się między nami relacja. Spotkaliśmy się na planie, zaprzyjaźniliśmy, a potem zakochaliśmy - opowiadali w programie.

Aktorska para wróciła też wspomnieniami do początków swojego związku, które były niezwykle trudne, w związku z ich poprzednimi relacjami.

Pomimo wszystko przetrwaliśmy. My jesteśmy wdzięczni za wszystko, co się wydarzyło. To nas scementowało. Ten ciężki początek w nieustannym kryzysie - powiedział Kasprzykowski.

Dziś wspólnie wychowują dzieci i są naprawdę bardzo udaną parą. Życzymy im dużo szczęścia!

Zobacz także: Michał Wiśniewski nagrał nową piosenkę. Nawiązuje w niej do Tajner? "Tyle długich dni byłaś obok"

Kochamy polskie seriale i uwielbiamy występujących w nich bohaterów. Wiecie, ile wasze ulubione gwiazdy zarabiają za jeden dzień zdjęciowy? Będziecie w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów