Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski pozują nago. "Jesteśmy, jacy jesteśmy"

Marianna Bereza 19.11.2019
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Fotografia: Instagram.com/tamara.arciuch

Aktorska para opublikowała śmiałą fotografię. Fani są zachwyceni!

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski od lat uchodzą za zgraną parę. Aktorzy doczekali się dwojga wspólnych dzieci i wychowują syna Tamary z poprzedniego związku. Gwiazdy chronią swoją prywatność w sieci, raz na jakiś czas pozwalają sobie jednak na "mrugnięcie okiem" w stronę fanów. Tym samym pokazują, że mają do siebie duży dystans.

Niedawno aktorzy wystąpili razem w programie "Uwaga. Kulisy Sławy". Przed emisją odcinka postanowili nieco go zareklamować. Na swoim profilu Tamara zamieściła kilka zdjęć, na których sfotografowała się razem z mężem. Jedno z nich szczególnie przykuło uwagę fanów.

Tamara Arciuch nago na Instagramie. Towarzyszy jej partner

Aktorka i jej partner pozują pozbawieni ubrań. Choć kadr nie pokazuje ich całego ciała, Tamara i Bartek wyglądają, jakby byli nadzy. Takie ujęcie, prawdopodobnie zrobione podczas wakacji, to nie przypadek. Tamara chciała fanom przekazać ważny komunikat.

Często piszecie, że lubicie nas jako parę. Jesteśmy, jacy jesteśmy. Niedoskonali, raczej normalni, czasem zwariowani, płaczemy za sobą i przez siebie, kochamy ze sobą podróżować, ale też pracować. Czasem się kłócimy i gniewamy, na szczęście ciche dni to nie nasza specjalność. Popełniamy błędy, bałaganimy, zapominamy. Kochamy nasze dzieci, walczymy o naszą pracę, która jest częścią każdego z nas, a jest kapryśna i niesprawiedliwa, a jednocześnie piękna. To My. Bartek i Tamara - napisała aktorka.

Pod postem Tamary zaroiło się o komentarzy fanów. Internauci po raz kolejny pochwalili gwiazdy za ich naturalność i bezpretensjonalność. 

Cudowni!

I takich was uwielbiam. Niedoskonali jak wszyscy inni, ale nie macie problemu z przyznaniem się do tego.

Bądźcie sobą. Po prostu.

Lubicie Tamarę i Bartka? Co sądzicie o ich wspólnym zdjęciu?

Zobacz także: Tamara Arciuch pozuje w skąpym bikini. Wygląda na 44 lata?

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów