Gwiazda TV przedawkowała narkotyki! Znaleziono ją w hotelowym pokoju

Julia Pandecka 30.07.2020
Pokój hotelowy
Fotografia: Shutterstock

Gwiazda amerykańskiej TV, Tamar Braxton, przedawkowała narkotyki. Znaleziono ją w pokoju hotelowym.

Tamar Braxton to siostra znanej wokalistki Toni Braxton. Sama również chciała zostać piosenkarką, jednak ostatecznie została gwiazdą amerykańskiej telewizji. Pod koniec lipca miała odbyć się nawet premiera jej najnowszego show, jednak teraz została przełożona. Wszystko dlatego, że Tamar Braxton została znaleziona nieprzytomna w jej pokoju hotelowym. Jak podaje portal TZM, gwiazda przedawkowała narkotyki i tym samym została przewieziona do szpitala. Teraz czeka ją rekonwalescencja.

Zobacz także: Wpadka na antenie! Prezenterka straciła ząb w programie na żywo

Tamar Braxton przedawkowała narkotyki! Gwiazda TV popiła je alkoholem

Jak podaje portal TZM, Tamar Braxton została znaleziona nieprzytomna przez swojego chłopaka w pokoju hotelowym. Mężczyzna natychmiast wezwał pogotowie. 

Jak donoszą media, celebrytka miała połączyć narkotyki z alkoholem, co ostatecznie zakończyło się przedawkowaniem. Zaistniałą sytuację skomentowała stacja We TV, z którą współpracuje Braxton.

W tej chwili łączymy się z jej fanami, wysyłamy dobre myśli w nadziei, że otrzyma wsparcie i pomoc, której potrzebuje w tym trudnym czasie - możemy przeczytać.

30 lipca miała się odbyć premiera nowego shot Tamar - "Tamar Braxton: Get Ya Life!". Władze stacji na razie przeniosły ją na 10 września.

Zobacz także: Blanka Lipińska jest w ciąży?! Fani snują domysły, a ona dosadnie odpowiedziała

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów