Taksówkarze szykują niespodziankę z okazji Dnia Matki. W tych miastach mamy będą mogły jeździć za darmo

Redakcja 25.05.2017
Matka i dziecko
Fotografia: Pixabay

Z takiej oferty grzechem byłoby nie skorzystać. 

26 maja, z okazji Dnia Matki, taksówkarze EcoCar będą wozić matki i ich dzieci całkowicie za darmo. 

Akcja organizowana przez EcoCar odbywa się już po raz trzeci. W poprzednich latach cieszyła się dużą popularnością, dlatego i w tym roku jest kontynuowana. Zgodnie z regulaminem, 26 maja 2017 roku biało-zielone taksówki sprawnie i zupełnie bezpłatnie zawiozą mamy i ich dzieci pod wskazany adres. Cel jest jasny. Jak czytamy na Ecocar.pl, chodzi o to, aby wszyscy w tym szczególnym dniu mogli jak najdłużej celebrować wspólne chwile. 

Z możliwości darmowego przejazdu będą mogły skorzystać te matki, które w dniu ich święta będą w wybranych miastach. 

Akcja obejmuje Warszawę, Wrocław i Trójmiasto, czyli wszystkie lokalizacje, w których działa EcoCar - czytamy na stronie Ecocar.pl. 

Taksówki EcoCar
Fotografia: www.facebook.com/EcoCar/

Taksówki EcoCar

Jak skorzystać z promocji? 

Aby zamówić bezpłatny przejazd, wystarczy zamówić taksówkę przez aplikację mobilną EcoCar i wpisać hasło "Dzień Matki". Nie zapłacimy za bilet pod warunkiem, że w taksówce będzie nam towarzyszyć nasze dziecko.

To jednak nie koniec atrakcji. Każda mama, który w taksówce zrobi zdjęcie, na którym uwieczni siebie i dziecko, a następnie opublikuje je na fanpage'u EcoCar lub na Instagramie z hasztagiem #ecocartaxi, otrzyma voucher o wartości 50 złotych, który będzie mogła wykorzystać innego dnia, jeżdżąc taksówkami tej korporacji. 

Jest też i zła wiadomość. Darmowy przejazd w ramach akcji promocyjnej dotyczy tych, którzy za przejazd w normalnych warunkach nie zapłaciliby więcej niż 50 złotych. Co więcej, każdy użytkownik aplikacji z oferty EcoCar może skorzystać tylko raz. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów