Nie uwierzycie, co Rozenek i Majdan wystawili na charytatywną aukcję WOŚP!

Julita Buczek 07.01.2019
Rozenek Majdan
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Chyba w całej historii WOŚP nie było takiej licytacji! Co o tym sądzicie?

Już 13 stycznia odbędzie się finał 27. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku cel zbierania funduszy jest bardzo szczytny. Aukcje WOŚP z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony gwiazd, które coraz chętniej wystawiają swoje przedmioty na licytację. W tegorocznej akcji wzięli również udział Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan. Nie uwierzycie, co wystawili!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan całuje syna. Zalała ją fala hejtu!

Co Majdanowie przekazali na WOŚP?

W tym roku Majdanowie postanowili stworzyć aż dwie oferty charytatywne. Na jedną aukcję przekazali swoje plecaki z programu "Azja Express", a na drugą naszyjnik, w którym zostały zamknięte ich oddechy. Pod aukcją pojawił się opis licytowanego przedmiotu.

Ten naszyjnik jest zrobiony z rodowanego srebra, żywicy oraz …oddechów Małgorzaty i Radosława Majdanów. W  jednej kuli zamknięte są dwa potężne żywioły idealnie uzupełniające się nawzajem. Ten naszyjnik łączy w sobie diabelską energię i anielski spokój. To jedyny taki amulet celebracji życia, dystansu do siebie, perfekcyjnego stylu i idealnej harmonii. Ten naszyjnik wykonany jest ze srebra, żywicy oraz... powietrza.

screen Allegro
Fotografia: screen Allegro
screen Allegro
Fotografia: screen Allegro

Kupilibyście taki specyficzny naszyjnik?

[AKTUALIZACJA]

Obecnie na stronie Allegro nie znajdziemy powyższej licytacji. Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan wydali nawet oświadczenie, w którym podzielili się z fanami informacją na temat tylko jednej aukcji. Przekazali w niej swoje plecaki z programu "Azja Express".

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Niezbyt często pokazują swoje sypialnie. Niedawno zrobili wyjątek! Zobacz, jak mieszkają gwiazdy.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów