Joanna Brodzik wraca do telewizji w zupełnie nowym wydaniu. Takiej jej jeszcze nie widzieliście

Katarzyna Leszczyńska 23.02.2018
Joanna Brodzik
Fotografia: Instagram/Joanna Brodzik

Joanna Brodzik w niecodziennym wydaniu wystąpiła w spocie ramówkowym TVP. Aktorka promuje serial "Pensjonat nad rozlewiskiem". Wiemy, kiedy premiera.

Joanna Brodzik zasłynęła jako aktorka wśród polskiej publiczności przede wszystkim dzięki swoim występom w serialach „Kasia i Tomek” oraz „Maga M.”. Na planie pierwszej produkcji poznała swojego obecnego męża, Pawła Wilczaka. Przede wszystkim jednak widzowie pokochali ją jako prawniczkę Magdę, która gościła na polskich telewizorach w latach 2005-2007.

Zobacz także: Książka o „Magdzie M.” 10 lat później wzbudziła nadzieje fanów na kontynuację serialu. Co na to Brodzik?

To właśnie dzięki jej roli w „Magdzie M.” widzowie wyobrażają sobie Brodzik jako elegancką prawniczkę, ale w bardziej casualowym wydaniu. Podobny styl ma sama aktorka, która często pozuje do zdjęć na Instagramie w dżinsach, koszulach i swetrach. Ostatnio jednak pokazała się w niecodziennym wydaniu. Opublikowała fotografię, na której ma piękną, błyszczącą suknię wieczorową. Do tego ma dość mocny makijaż i zaczesane elegancko do góry włosy.

Joanna Brodzik w niecodziennym wydaniu
Fotografia: Instagram/Joanna Brodzik

Fani Brodzik są zachwyceni jej eleganckim wyglądem

Wizerunek gwiazdy został przygotowany na potrzeby najnowszego spotu ramówkowego TVP1. Joanna Brodzik gra w serialu produkowanym przez stację, „Pensjonat nad rozlewiskiem”. Wygląd aktorki tym bardziej może zaskoczyć, ponieważ w produkcji Małgorzata, w której postać się wciela Brodzik, również praktykuje nieco bardziej casualowy styl. Fani jednak są zachwyceni.

Uwielbiam pani urodę.

Posągowa poza, cudownie.

Ale kiecka.

Co za blask.

Nic dodać, nic ująć, po prostu promieniejąca.

Choć „Magda M.” prawdopodobnie nie powróci na ekrany, fani Joanny Brodzik nie mogą być zawiedzeni. Aktorka wraca w wielkim stylu, a najnowszy serial z jej udziałem będzie można oglądać już od 27 lutego.

Zobacz także: Joanna Brodzik pokazała zdjęcie sprzed 27 lat. Aż trudno ją rozpoznać

Joanna Brodzik na planie "Pensjonatu nad rozlewiskiem"
Fotografia: Instagram/Joanna Brodzik
Joanna Brodzik w pracy
Fotografia: Instagram/Joanna Brodzik
Joanna Brodzik na planie "Pensjonatu nad rozlewiskiem"
Fotografia: Instagram/Joanna Brodzik
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów