Takiego zdjęcia Kingi Rusin w bikini jej fani jeszcze nie widzieli. Jest wyjątkowe z jednego powodu

Redakcja 18.08.2017
Kinga Rusin
Fotografia: www.instagram.com/kingarusin/?hl=pl

46-letnia dziennikarka może pochwalić się naprawdę świetną formą. 

Kinga Rusin należy do tych polskich gwiazd, które chętnie dzielą się z internautami zdjęciami ze swoich licznych podróży. Ostatnio prowadząca program "Dzień dobry TVN" wraz z partnerem zwiedzała wyspy Oceanu Spokojnego. Teraz przyszedł czas na Portugalię. Dziennikarka fotografiami z wyprawy pochwaliła się na Instagramie. Oczywiście, ku uciesze fanów. 

Na jednym z nich pozuje w bikini, eksponując biust i mięśnie brzucha. I choć widok Kingi Rusin w bikini z pewnością nie dziwi już jej fanów, to zdjęcie jest inne niż wszystkie inne. Dziennikarka tym razem postanowiła pozować w basenie, unosząc się na wodzie. Przy okazji umieściła komentarz, w którym przekonuje, jak ważne jest dbanie o siebie. 

Nie widzę nic złego w dbaniu o siebie. Zwłaszcza jeśli jest to przemyślane i zdrowe, a przede wszystkim naturalne! Chodzenie na skróty może na chwilę poprawić samopoczucie, ale nie zagwarantuje trwałych i pozytywnych zmian w naszej świadomości. Troszczmy się o siebie! Naturalnie! #kosmetyki naturalne #kosmetyki kingi #pat and rub - napisała dziennikarka. 

"Można pozazdrościć"

Takie komentarze nie powinny nikogo dziwić. Kinga Rusin słynie ze zdrowego trybu życia. Nie dziwne więc, że chce zmobilizować także innych do dbania o swoje zdrowie i sylwetkę. Internauci zdają się to doceniać, a świadczą o tym komentarze, które umieszczają pod postem. 

W zupełności się zgadzam!

Six pack zarysowany!

Pani Kingo super, można pozazdrościć. Wiadomo, że samo nie przyszło. 

Jak ty żeś taki brzuch zrobiła...

Cóż, my też jesteśmy pod wrażeniem. Która kobieta nie chciałaby tak wyglądać w wieku 46 lat? No właśnie ;-)

Bikini damskie - jakie wybrać?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów