Wiemy, jaki wzrost gwarantuje powodzenie. Będziecie zaskoczeni

Paulina Ermel 30.05.2018
Szczęśliwa para na plaży
Fotografia: Shutterstock

Jak wzrost wpływa na to, czy jesteśmy atrakcyjni? Bardzo! A osoby o jakim wzroście mają największe szanse na powodzenie? Zaskakujące wyniki badań!

Wydawało ci się, że im wyższy facet tym bardziej atrakcyjny? Nowe badania wskazują, że choć z roku na rok stajemy się wyżsi, nie do końca się to nam podoba. Jaki wzrost kobiety najbardziej przyciąga mężczyzn, a jaki wzrost mężczyzny najbardziej podoba się kobietom? Zobaczcie.

Zobacz także: Robienie tej rzeczy to sygnał, że związek może nie być zdrowy. Zdarza się to zwłaszcza na początku znajomości

Jaki jest idealny wzrost faceta? To jedynie... 173 cm! Na kolejnych miejscach uplasowali się przystojniacy, którzy mają 178 i 168 cm wzrostu. Kobietom podobają się jeszcze ci, którzy mają 183 i 175 cm wzrostu. Zaskoczeni?

A co z kobietami? Okazuje się, że mężczyznom bardzo podobają się kobiety, które mierzą 165 cm wzrostu. To dobra wiadomość dla Polek - to średnia wzrostu kobiet w Polsce. Atrakcyjne są też nieco niższe kobiety - 152, 157 i 160 cm wzrostu. Ale znajdą się także sympatycy wysokich piękności o długich nogach - kobieta o wzroście 170 cm też uchodzi za atrakcyjną. 

Zobacz także: Jak stworzyć trwały związek? Z tymi znakami zodiaku może się to nie udać

A jakie są najbardziej atrakcyjne kobiety według znaku zodiaku?

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów