Taką Rusin znamy z telewizji. Teraz pozuje bez makijażu i wyjaśnia, dlaczego nie farbuje włosów

Redakcja 05.06.2017
Kinga Rusin
Fotografia: East News

Dziennikarkę w takim wydaniu nieczęsto możemy zobaczyć, a szkoda. 

Kinga Rusin w ostatni weekend wzięła udział w imprezie sportowej "Maraton Mazury", który zorganizowała jej przyjaciółka, Karolina Ferenstein-Kraśko. Dziennikarka z tej okazji postawiła na bardziej naturalny look.

Rusin, która od lat z powodzeniem prowadzi program "Dzień dobry TVN", zawsze prezentuje się nienagannie. Staranny makijaż, odpowiednia fryzura i przemyślane stylizacje sprawiają, że uważana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych polskich dziennikarek. Są jednak takie sytuacje, kiedy gwiazda jest niemal nie do poznania.

Podczas ostatniej imprezy w Gałkowie pozowała fotoreporterom w sportowym stroju, związanych włosach i praktycznie bez makijażu. Na zdjęciach dostrzec można nawet kilka pasm siwych włosów. 

Kinga Rusin
Fotografia: East News

Kinga Rusin

"Jak milion dolarów..."

Dziennikarka w naturalnym wydaniu szczególnie spodobała się internautom, którzy zauważają, że wygląda jak nastolatka. I trudno się z nimi nie zgodzić. 

Wyglądasz jak dziewczynka!!! - napisał internauta na Instagramie Kingi Rusin.

Wygląda pani jak milion dolarów w sztabkach złota. Chciałabym też tak umieć się dźwignąć...- dodał kolejny. 

Wygląda Pani jak nastolatka - zauważa internauta. 

Kinga Rusin zdradziła również, dlaczego nigdy nie farbuje swoich włosów. W wywiadzie udzielonym "Urodzie życia" przyznała, że "farba to chemia". Jej decyzja dla nikogo nie powinna być zaskoczeniem. Dziennikarka jest założycielką marki Pat&Rub, która szczyci się tym, że oferuje wyłącznie naturalne kosmetyki. 

Kinga Rusin
Fotografia: East News

Kinga Rusin

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów