Małgorzata Rozenek-Majdan w końcu ujawniła, jak wyglądało jej wesele!

Paulina Ermel 11.09.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Z okazji 2. rocznicy ślubu Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła pochwalić się tym, jak wyglądał najpiękniejszy dzień w jej życiu. Zobaczcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Mają swój własny program w telewizji, a do tego oboje regularnie udzielają się w mediach społecznościowych. Małgorzata przypomniała właśnie swoim fanom, że obchodzi 2. rocznicę ślubu. I z tej okazji postanowiła opublikować zdjęcia z tego, jak wyglądała sala weselna w tym ważnym dla niej i Radka dniu. Trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie!

Tak wyglądał ślub Małgosi i Radka Majdanów

Małgorzata Rozenek-Majdan dzieli się ze swoimi fanami migawkami z życia prywatnego, ale robi to we właściwy sposób. Wszystko kontroluje i nie daje powodów do tego, że oskarżać ją o pokazywanie wszystkiego. W związku z 2. rocznicą ślubu zrobiła wyjątek. Najpierw na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie prezentu od Radka - Małgosia dostała ogromny bukiet róż. Następnie postanowiła przypomnieć to, jak wyglądało ich wesele!

Rozenek pochwaliła się wystrojem sali. I trzeba przyznać, że robi on wrażenie. Wszystko utrzymane było w eleganckim, ale rustykalnym klimacie. Przeważała zgaszona zieleń, beże i biel. Na okrągłych stołach znalazło się mnóstwo kwiatów, a całość wyglądała bardzo stylowo. Podoba wam się?

Zobacz także: Wybrano "100 kobiet, które zmieniły świat”. Na pierwszym miejscu… Polka!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów