Tak wyglądała jeszcze cztery lata temu. Tina Turner pojawiła się na salonach pierwszy raz od dawna i zaskoczyła wyglądem

Katarzyna Leszczyńska 18.10.2017
Tina Turner dawniej
Fotografia: EAST NEWS

Przesadziła z operacjami plastycznymi?

Tina Turner to amerykańska wokalistka soulowa i jazzowa. Można nawet stwierdzić, że stała się już ikoną muzyki na całym świecie. Niedawno jej fani musieli skonfrontować się z okrutną plotką o śmierci wokalistki. Na szczęście okazała się ona nieprawdziwa. W związku z zakończeniem kariery muzycznej, Tina Turner przestała pojawiać się w świetle reflektorów. Krążyły nawet plotki o jej problemach ze zdrowiem. Wokalistka ostatnio pojawiła się na premierze musicalu o sobie samej. Okazuje się, że gwiazda bardzo się zmieniła. Jak dziś wygląda?

Obecny wygląd Tiny Turner
Fotografia: EAST NEWS

Musical o Tinie Turner reżyserowany jest przez znanego twórcę tego gatunku sztuki Phyllida Loyda, który odpowiedzialny jest m.in. za przedstawienie „Mamma Mia”. Amerykańska wokalistka od kilku lat jest na zasłużonej emeryturze. Gwiazda w listopadzie skończy 78 lat. Jeszcze niedawno nie wyglądała na swój wiek. Dziś widać, że od jej ostatniego występu w mediach upłynęło sporo czasu. Gwiazda znacznie odbiega wyglądem od swojej dawnej wersji.

Tina Turner swoją karierę na scenie rozpoczynała w chórkach już w latach pięćdziesiątych. Największą popularność osiągnęła w latach osiemdziesiątych. Wówczas wokalistka nagrała swoje największe przeboje, m.in.: Private Dancer. Jest jedną z najbardziej rozpoznawanych wokalistek na świecie. Jest też najczęściej nagradzaną artystką w historii przemysłu fonograficznego. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów