Tak wyglądają najbardziej romantyczne oświadczyny świata. Pan młody przygotowywał je przez trzy lata

Redakcja 17.03.2017
Tim i Candice
Fotografia: www.facebook.com/annmarieyuenphotography

Zdecydowanie tego mężczyzny budzi podziw.

Tim Chee, szczęśliwy mąż Candice, mógłby być bohaterem filmowym na miarę Ryana Goslinga z "Notatnika" Nicka Cassavetes. W swojej przyszłej żonie zakochał się niemal od pierwszego wejrzenia. Zaręczyny zaczął planować po tygodniu od pierwszej randki. 

Jak podaje DailyMail.co.uk, Tim zaczął pisać listy, w których dokładnie opisywał swoje wspomnienia i uczucia, jednak nigdy nie wysłał ich do adresatki. Przez trzy lata powstało aż 14 miłosnych dzieł, które zawierały w sobie ukrytą wiadomość. 

Tim Chee
Fotografia: www.facebook.com/annmarieyuenphotography

Przed weselem Tim przez ponad godzinę nerwowo przygotowywał swoją ślubną serenadę.

Ukryta wiadomość

Pierwsze litery wyrazów, od których zaczynały się listy pisane przez Chee, tworzyły zdanie: "Will you marry me", czyli "Wyjdziesz za mnie?". Kiedy przyszła odpowiednia pora, Tim zabrał Candice na wakacje na Wyspę Hamilton w Australii. Zorganizował piknik w Watsons Bay, czyli w miejscu, w którym para była na pierwszej randce. 

Obudziłam się rano i zobaczyłam kopertę. W środku był list, który poinstruował mnie, abym zeszła na dół tylko wtedy, gdy będę w pełni gotowa. Kiedy otworzyłam drzwi, hotelowy korytarz wyścielony był płatkami róż, paliły się świece. Domyśliłam się, że to może być ten dzień. Kiedy zeszłam na dół Tim posadził mnie na kanapie, a na stoliku obok znajdowały się wszystkie listy, które do mnie napisał. Czytaliśmy je i wspólnie odświeżaliśmy wspomnienia z trzech lat naszego związku. Kiedy skończyliśmy, Tim ułożył je w odpowiedniej kolejności i poprosił, abym na nie spojrzała – wspomina Candice w rozmwie z DailyMail.com.

Po oświadczynach zaskoczona kobieta zalała się łzami szczęścia. Po roku była już żoną pomysłowego Tima Chee. Na ich weselu świeżo upieczony mąż zaśpiewał piosenkę, którą napisał dwa miesiące po poznaniu Candice. Romantyzm i zdecydowanie tego mężczyzny są godne podziwu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów