Polska sobowtórka Jennifer Lopez robi furorę w sieci! Poznajcie Monikę Chojdak

Malwina Wasilewska 17.07.2020
Jennifer Lopez
Fotografia: Jon Kopaloff/Getty AFP/East News

J.Lo doceniła piękną Polkę! Zobaczcie jej zdjęcia.

Jennifer Lopez od lat uważana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Niektórzy twierdzą, że żadna kobieta jej nie dorównuje urodą i seksapilem. Jednak okazuje się, że jest pewna dziewczyna, która wygląda dosłownie jak kopia J.Lo. Mowa o pięknej Polce Monice Chojdak, która robi furorę w sieci.

Monika Chojdak - sobowtórka Jennifer Lopez

Niewiele jest kobiet, które mogą pochwalić się takimi kształtami i urodą jak Jennifer Lopez. Jedną z tych szczęściar jest Polka Monika Chojdak, która zasłynęła w sieci jako sobowtórka słynnej wokalistki.

Monika nie tylko wygląda jak Jennifer, ale też podobnie jak amerykańska gwiazda związana jest z branżą muzyczną. Swoją przygodę zaczynała w programie "Droga do gwiazd", później należała do girlsbandu "Queens". Następnie startowała w programie "Bitwa na głosy", "The Voice of Poland 2", a także była jurorką w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Sama J.Lo zareagowała na zdjęcia Moniki. Pod jednym z nich dodała krótki komentarz: "Wow!". Poza tym amerykańska artystka zaczęła śledzić konto Moniki. Zobaczcie jej zdjęcia!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!                

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów