Kuba Wojewódzki otwiera restaurację! W końcu pokazał, jak wyglądają jej wnętrza

Paulina Ermel 11.07.2019
Kuba Wojewódzki
Fotografia: VIPHOTO/East News

Dziennikarz już jakiś czas temu pochwalił się tym, że inwestuje w nowy biznes. Otwarcie restauracji już zaraz. Zobaczcie, jak wygląda w środku!

Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Niedawno gwiazdor ogłosił, że planuje otwarcie własnej restauracji. Niewinnych Czarodziejów 2.0 można odwiedzać od czwartku 11 lipca. Zobaczcie, jak to miejsce prezentuje się w środku!

Tak wygląda restauracja Kuby Wojewódzkiego

Niewinni czarodzieje 2.0 to knajpka zlokalizowana w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie - w Elektrowni Powiśle. Kuba na swoim instagramowym profilu zdradził niedawno, jak będzie wyglądała jego restauracja.

Dziennikarz pochwalił się zdjęciem z wnętrza knajpy. Powstał też już oficjalny profil tego miejsca na Instagramie.

Na fotografiach widać klimatyczne wnętrza z eleganckim kryształowym żyrandolem, neonem prezentującym nazwę knajpy, ale też długi barek z wieloma wysokimi krzesłami. Nie brakuje tu surowych drewnianych stołów i starych dywanów. Pod samą ścianą można zobaczyć oryginalną komodę.

Otwarcie zaplanowano na 11 lipca. Wybierzecie się do tego klimatycznego miejsca?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów