Okrzyknięto go najbrzydszym psem świata. Poznajcie 5-letniego Tunę, który stał się gwiazdą Instagrama

Malwina Wasilewska 05.05.2020
pies
Fotografia: Shutterstock

Jego profil obserwują ponad 2 miliony osób. Spójrzcie na nietypowy pyszczek tego psiaka!

Miłośnicy czworonogów twierdzą, że każdy pies jest piękny bez względu na to, czy jest rasowy, czy nie. Jednak pewien pupil o imieniu Tuna zdecydowanie przeczy tej teorii, jednak mimo to ludzie go uwielbiają. Poznajcie najbrzydszego psa świata, który robi furorę na Instagramie.

Najbrzydszy pies świata

Zastanawialiście się, jak wygląda najbrzydszy pies świata? Ostatnio tym mianem okrzyknięto czworonoga, który jest mieszanką dwóch ras psów - Chihuahua i jamnika. 5-letni psiak Tuna niewątpliwie zaskakuje swoim oryginalnym wyglądem. Ze względu na wadę zgryzu jego pyszczek prezentuje się, delikatnie mówiąc, nietypowo. 

Tuna pochodzi z Los Angeles i choć nie należy do najpiękniejszych pupili, zdecydowanie nie może narzekać na swoje życie. Jego właściciele dbają o to, aby niczego mu nie brakowało. Obecnie psiaka obserwują ponad 2 mln followersów na Instagramie. Zobaczcie jego zdjęcia!

Koronawirus w Nowym Jorku sieje spustoszenie. Miasto, które do tej pory tętniło życiem, dziś wygląda jak wymarłe. Ten widok przypomina filmy postapokaliptyczne.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów