Danuta Stenka ma dwie dorosłe córki. Urodą zdecydowanie wdały się w mamę

Anna Respondek 11.10.2017
Danuta Stenka z córkami
Fotografia: EAST NEWS

Starsza córka Stenki jest psychologiem. Czym zajmuje się młodsza?

Danuta Stenka, to znana polska aktorka, która w świecie filmowym i teatralnym uznawana jest za jedną z najzdolniejszych artystek. Gwiazda wraz z mężem Januszem Grzelakiem, również aktorem, z którym poznała się 30 lat temu, ma dwie córki, starszą Paulinę i młodszą Wiktorię.

Paulina ma 24 lata i jest po studiach psychologicznych. Dziewczyna pomaga małym dzieciom na całym świecie. Jakiś czas temu wyruszyła w podróż do Indii, gdzie wspierała sieroty mieszkające w slamsach. 18-letnia Wiktoria interesuje się modą i już jako 15-latka podpowiadała sławnej mamie, jak ma się ubierać. 

Córka jest moją stylistką. Noszę nie tyle projekty, co ciuchy córki. Do pewnego momentu było tak, że córka podkradała moje rzeczy, a w tej chwili już ja od czasu do czasu korzystam z jej - mówiła aktorka w programie "Dzień Dobry TVN". 

Młodsza z córek gwiazdy jest dużo bardziej aktywna w mediach społecznościowych i zdecydowanie częściej towarzyszy jej w oficjalnych wyjściach. Paulina nie przepada za blaskiem fleszy i poświęca się podróżowaniu i pomaganiu innym. 

Czy dziewczyny są podobne do pięknej mamy? ;)

wik1
Fotografia: Facebook/grzelakwiktoriatoja
wik12
Fotografia: Facebook/grzelakwiktoriatoja
wik123
Fotografia: Facebook/grzelakwiktoriatoja
paul1
Fotografia: Facebook/paulina.grzelak.562
paul12
Fotografia: Facebook/paulina.grzelak.562
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów