Księżna Kate i książę William pokazali swój dom! To tu uciekają od blasku fleszy

Zuzanna Morska 14.04.2020
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Brian Lawless/Press Association/East News

Zastanawialiście się kiedyś, jak mieszkają Kate i William? Książęca para sama uchyliła na ten temat rąbka tajemnicy! Zobaczcie.

Księżna Kate i książę William to jedna z najpopularniejszy par na świecie. Następca brytyjskiego tronu i jego żona wzbudzają ogromne zainteresowanie. Ludzie chętnie przybywają na ich oficjalne wyjścia, aby móc ich zobaczyć czy zamienić z nimi słowo. Kobiety na całym świecie inspirują się stylem księżnej i próbują ją naśladować.

I choć para książęca regularnie udziela się w mediach, bardzo mocno też chroni swoją prywatność. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak Kate i William mieszkają? Ostatnio sami uchylili rąbka tajemnicy na ten temat!

Tak wygląda dom księżnej Kate i księcia Williama

W ostatnim czasie także księżna Kate wraz z księciem Williamem i trojgiem dzieci poddają się dobrowolnej kwarantannie ze względu na szalejącego na świecie koronawirusa. Wywoływana przez niego choroba COVID-19 zbiera coraz większe żniwo, dlatego władze państw rekomendują, aby pozostawać w domu i nie wychodzić bez powodu.

Para książęca musiała odwołać oficjalne wyjścia i spotkania z poddanymi, ale nie oznacza to, że całkowicie zerwała z nimi kontakt. Kate i William ostatnio udzielają się mocno za pośrednictwem m.in. wideokonferencji czy mediów społecznościowych. 

To właśnie tutaj małżonkowie zdradzili co nieco na temat tego, jak mieszkają. Jesteście ciekawi, jak wyglądają wnętrza i ogrody pięknego londyńskiego Pałacu Kensington, w którym na co dzień urzęduje para wraz z dziećmi? 

Koniecznie spójrzcie na te zdjęcia!

Jak dobrze znasz rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów