Tak "polska Barbie" wygląda na Instagramie. Jak zaprezentowała się na ściance? Różnica jest ogromna

Anna Respondek 14.02.2018
Anella
Fotografia: Instagram/anella_an_

Anella na Instagramie często przerabia zdjęcia. Teraz po raz pierwszy pokazała się na ściance. Jak wygląda w rzeczywistości?

Anella zdecydowanie jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej kontrowersyjnych celebrytek ostatnich miesięcy. "Polska Barbie" zrobiła karierę dzięki temu, że poddała się serii skomplikowanych operacji plastycznych, które upodobniły ją do plastikowej lalki. 

Zobacz także: Jak Anella wyglądała przed operacjami plastycznymi

Celebrytka w popularnych programach śniadaniowych chętnie opowiada o zmianach, jakie zaszły w jej wyglądzie. W "Pytaniu na Śniadanie" kłóciła się nawet z chirurgiem plastycznym i przekonywała, że takie ingerencje nie wpływają niekorzystnie na jej zdrowie i niczym jej nie zagrażają. 

To, jak Anella prezentuje swoje wdzięki na Instagramie, budzi sporo kontrowersji. Celebrytka chętnie przerabia zdjęcia tak, aby wyglądać jeszcze sztuczniej. We wtorek pojawiła się jednak po raz pierwszy na ściance. Różnica w wyglądzie jest ogromna. "Polska Barbie" wzięła udział w premierze teledysku Justyny Sawickiej w restauracji Mojo w Warszawie. 

Którą wersję Anelli wolicie?  

Zobacz, jak Anella prezentowała się po raz pierwszy na ściance:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów