Lewandowska pokazała, jak od razu po urodzeniu wyglądała mała Klara!

Hanna Skowron 11.01.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowscy chętnie pokazują zdjęcia z małą Klarą w mediach społecznościowych. Jednak są to zwykle fotki, na których widać jedynie jej profil. Teraz Ania pokazała zdjęcie, na którym widać, jak mała Klara wyglądała od razu po urodzeniu.

Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Od tamtej pory szczęśliwi rodzice pokazują na swoich instagramowych profilach zdjęcia dziewczynki, ale nigdy nie widać jej całej twarzy. Tym razem Ania pochwaliła się jednak wyjątkową fotografią, na której widać jej córkę w pełnej okazałości!

Tym samym promuje też nowy projekt w ramach "Baby by Ann", czyli swojej firmy, która oferuje ubranka i gadżety dla dzieci. Jesteście ciekawi, co to takiego?

Tak wyglądała Klara Lewandowska jak była mała

Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać małą Klarę. Dziewczynka wyglądała tak, kiedy się urodziła. Tym samym Ania promuje plakaty, które od teraz będą dostępne w jej sklepie. Nowość polega na tym, że rodzice będą mogli zamówić plakat z wizerunkiem i wymiarami swojego nowo narodzonego dziecka.

Jak Ania zareklamowała projekt?

Kochane Mamy!!! Przed Wami kolejna nowość na @babybyann. To wyjątkowy projekt, który w symboliczny i ponadczasowy sposób pomoże Ci uwiecznić tak ważny moment jak przyjście na świat Twojego małego skarba. Plakaty z maleństwem są wyjątkową pamiątką na lata. Na zdjęciu malutka Klara ♥️ przypomina jak ten czas szybko leci... A już ma ponad 1,5 roku

Pod postem pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy, ale też wyraz zaskoczenia fanów, że Ania w końcu zdecydowała się pokazać takie zdjęcie.

Szok, Klara przodem!

Aniu pięknie wyglądasz!

Świetny pomysł

A jak wam podoba się taka inicjatywa?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Córka Lewandowskich ma na imię Klara, a syn Szczęsnych to Liam. Zastanawiacie się, jak inne polskie gwiazdy zaszalały podczas nadawania imion swoim dzieciom? Poznajcie te najbardziej oryginalne.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów