Wiemy, jak książę Karol mówi na Meghan Markle. Dziwne przezwisko

Paulina Ermel 21.06.2018
Księżna Meghan, książę Karol
Fotografia: East News

Meghan Markle kilka tygodni temu weszła do rodziny królewskiej i szybko zyskała sympatię jej członków. Zastanawialiście się kiedyś, jak mówi do synowej książę Karol? Będziecie zaskoczeni.

Kiedy świat dowiedział się o tym, że Meghan Markle zostanie żoną księcia Harry'ego, pojawiły się spekulacje, że nie do końca odpowiada to członkom rodziny królewskiej. Szybko okazało się, że to nieprawda. Księżna Meghan bardzo dobrze dogaduje się z resztą rodziny. Ma nawet specjalne przezwisko, które wymyślił dla niej książę Karol. Jak się zwraca do synowej|?

Zobacz także: Pierwsza oficjalna podróż Meghan i Harry'ego! Kiedy i gdzie wyruszą?

Księżna Meghan w rodzinie królewskiej

Od momentu kiedy Meghan zyskała tytuł księżnej Sussex, zaliczyła kilka wpadek i musi się jeszcze wiele nauczyć. Są jej one szybko wybaczane, a ona sama cieszy się dużą sympatią m.in. księcia Karola i jego małżonki. Karol wymyślił dla niej nawet przydomek - tungsten, czyli po polsku wolfram. Skąd taki pomysł?

Pierwiastek ten jest odporny na działanie tlenu, wody, kwasów i zasad. W tym nawet wody królewskiej. Myślicie, że Karol podziwia Meghan za to, jak radzi sobie w rodzinie królewskiej? A może ma na myśli fakt, że księżna się "nie daje" i wciąż jest sobą?

Zobacz także: Harry uratował Meghan przed wpadką. Wszystko zarejestrowały kamery

Zobaczcie, z czego musiała zrezygnować Meghan po wejściu do rodziny królewskiej:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów