Mary Komasa pokazała nagranie, na którym widać, jak cieszy się z nominacji brata do Oscara. Wideo podbija sieć!

Paulina Ermel 15.01.2020
Mary Komasa
Fotografia: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Wokalistka opublikowała w sieci wideo, na którym widać, jak bardzo ucieszyło ją wyróżnienie brata.

Oglądaliście już "Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasy? Jeżeli jeszcze nie, teraz macie ku temu dodatkowy powód. Młody polski reżyser otrzymał właśnie nominację do Oscara w kategorii "Najlepszy film międzynarodowy"!

Zobaczcie, jak na informację o tym ogromnym wyróżnieniu zareagowała Mary Komasa - znana polska wokalistka i siostra uzdolnione reżysera. Wideo z prawdziwym wybuchem emocji podbija sieć!

Tak Mary Komasa zareagowała na nominację brata do Oscara

Oficjalnie mamy kolejny powód do dumy. "Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasa jest nominowane do Oscara w kategorii "Najlepszy film międzynarodowy". To już kolejny sukces Polaków w dziedzinie kinematografii w ciągu ostatnich dwóch lat. Przypominamy, że w zeszłym roku o statuetkę walczyła "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego.

Wygląda na to, że z nominacji filmu Jana Komasy bardzo ucieszyła się jego młodsza siostra, Maria Komasa. Znana wokalistka nagrała wideo ze swoją reakcją na to, że "Boże Ciało" otrzymało nominację.

Na nagraniu widać, jak wraz ze swoją pasierbicą Mary krzyczy i płacze ze szczęścia.

Mój brat Jan Komasa otrzymał nominację do Oscara za film "Boże Ciało". To ja i moja pasierbica próbująca porozmawiać z moim bratem bliźniakiem przez telefon. Gratulacje dla całej ekipy i rodziny - napisała Mary pod opublikowanym klipem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla Jana Komasy. Nam nie pozostaje nic innego, jak do nich dołączyć. Nasza reakcja na informację o nominacji Polaka była bardzo podobna!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów