Tak Małgorzata Godlewska wyglądała przed operacjami. Na starym zdjęciu aż trudno ją rozpoznać

Anna Respondek 06.02.2018
Małgorzata Godlewska
Fotografia: Facebook/maria.weiss.543

Małgorzata Godlewska w przeszłości wyglądała zupełnie inaczej. Na jej profilu znaleźć można zdjęcie sprzed operacji plastycznych.

Siostry Godlewskie szturmem podbiły sieć i wkrótce potem większość telewizji śniadaniowych. Ich sława rozpoczęła się od nagrania wideo, na którym widać, jak Małgorzata Godlewska śpiewa świąteczny utwór. W serwisie Youtube pojawiły się również inne filmiki, na których siostry już wspólnie wykonują popularne piosenki między innymi "Pada śnieg" Edyty Górniak czy "Jest taki dzień" Czerwonych Gitar.  

Zobacz także: Siostry Godlewskie odpowiadają na zarzuty związane z tym, że nie umieją śpiewać

Nie ulega wątpliwości, że image sióstr Godlewskich budzi wiele kontrowersji. Celebrytki nie mają problemu z przyznawaniem się do tego, że nie stronią przed dobrodziejstwami medycyny estetycznej. Uznają, że to jak wyglądają, jest ich sprawą i nie powinna za to spadać na nie fala hejtu. 

Na facebookowym profilu Małgorzaty Godlewskiej można jednak znaleźć zdjęcie sprzed operacji plastycznych. Celebrytka wygląda na nim zupełnie inaczej. Ma blond włosy i ze względu na wiele zmian, aż trudno ją rozpoznać. Fotografia pochodzi z 2012 roku. 

W której wersji wyglądała korzystniej? 

Zobacz także: Siostry Godlewskie planują karierę muzyczną. Komentarz Mołek najlepszy

godl
Fotografia: Facebook/maria.weiss.543

Zobacz także, jakich zdjęć nigdy nie publikować na Facebooku:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów