Jak Meghan i Harry mówią do siebie, kiedy są sami? Będziecie zaskoczeni

Paulina Ermel 06.08.2018
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Są bardziej kreatywni niż księżna Kate i książę William!

Oficjalnie występują jako księżna Meghan i książę Harry, ale już prywatnie mówią do siebie zupełnie inaczej. Jakich ksywek używają Meghan i Harry, kiedy przebywają ze sobą sam na sam albo wśród najbliższych? Są oryginalne!

Jak mówią do siebie Harry i Meghan

Książę Harry nie jest w tej kwestii zbyt oryginalny - mówi do swojej żony "Meg". A jak do ukochanego mówi księżna? Przyjaciółka Meghan zdradziła, że ta nazywa Harry'ego "Haz". Skąd takie określenie? Okazuje się, że po hiszpańsku "haz" oznacza belkę albo wiązkę - np. wiązkę światła. Trudno powiedzieć, skąd Meghan wzięła takie przezwisko, ale to całkiem urocze, prawda?

Nieco bardziej kreatywny w kwestii wymyślania pseudonimów jest z pewnością książę Karol. Następca tronu nazywa swoją synową (Meghan) "Tungsten", czyli wolfram. To pierwiastek chemiczny, który jest bardzo twardy, a książę Karol twierdzi, że tak samo twarda jest żona jego młodszego syna.

Kreatywni pod względem wymyślania określeń dla księcia Harry'ego okazali się też jego znajomi. Nazywają go oni czasem "Spike". A wszystko dlatego, że książę miał kiedyś prywatne konto w mediach społecznościowych, gdzie występował właśnie pod przykrywką "Spike Walls".

Który z pseudonimów podoba wam się najbardziej?

Zobacz także: Sekret Kate i Williama wyszedł na jaw! Tak mówią do siebie, kiedy są sami

Tak wygląda figura woskowa Meghan:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów