Tak Courteney Cox wyglądała 2 lata temu. Teraz twierdzi, że odstawiła wypełniacze i jest naturalna

Emilia Klima 22.06.2017
Courteney Cox
Fotografia: East News

53-letnia aktorka przyznała, że w przeszłości przesadzała z zabiegami medycyny estetycznej. 

Courteney Cox widzowie znają przede wszystkich jako Monicę Geller z kultowego serialu "Przyjaciele". W ostatnich latach zaczęła coraz mniej przypominać siebie z tamtych czasów. Nie chodzi tutaj o naturalny proces starzenia się, a raczej o próby jego zatrzymania. Apogeum nastąpiło w 2015 roku, kiedy aktorka zaczęła pokazywać się na ściankach niemal z całkiem nową twarzą.

Teraz, w szczerej rozmowie z portalem Newbeauty.com, przyznała, że zdaje sobie sprawę z tego, że przesadziła wtedy z wypełniaczami i nie wyglądała dobrze. 

Idziesz do doktora, który mówi ci, że wyglądasz dobrze, ale jeden mały zastrzyk tutaj by nie zaszkodził. Robisz to, wyglądasz dobrze i nikt nawet nie zauważa, że sobie pomogłaś. Potem ktoś poleca ci kolejnego lekarza, on mówi ci to samo. i znów robisz zastrzyk. Potem kolejny. Aż w pewnym momencie patrzysz na siebie i myślisz: O cholera, to już nie wygląda dobrze. A na zdjęciach jeszcze gorzej niż w rzeczywistości - powiedziała aktorka. 

Courteney Cox
Fotografia: East News

"Teraz jestem naturalna"

Aktorka przyznała, że przestała się sobie podobać na zdjęciach. Jej bliska przyjaciółka powiedziała jej szczerze, że musi przestać się obstrzykiwać. Cox zdała sobie sprawę, że przestała już być nawet do siebie podobna. W wywiadzie wyznała, że od pół roku nie robiła nic z twarzą i w najbliższej przyszłości nie planuje żadnych zabiegów. 

Pozbyłam się wszystkich wypełniaczy. Teraz rzeczy się zmieniły, jestem naturalna. I podobam się taka sobie, bo znów zaczęłam wyglądać jak ja - powiedziała.

Kiedy porównujemy zdjęcia aktorki sprzed dwóch lat z tymi nowymi, nie mamy wątpliwości - to było świetne posunięcie ;-) Zgadzacie się?

Courteney Cox
Fotografia: East News
Courteney Cox
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów