Tajner zbliżyła się do uczestnika "Tańca z gwiazdami"? "Zawsze mogę poprosić, żeby mnie ukochoł"!

Julita Buczek 20.03.2019
tajner rozwód wiśniewski
Fotografia: Instagram @dominika_tajner_wisniewsa

Dominika Tajner zamieściła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z innym uczestnikiem tanecznego show. Fani zaczynają spekulować na temat ich romansu.

Od prawie miesiąca media piszą o rozwodzie Dominiki Tajner oraz Michała Wiśniewskiego. Celebrytka biorąca udział w "Tańcu z gwiazdami" poinformowała swoich fanów za pomocą Facebooka, że wokalista  bez jej wiedzy złożył pozew rozwodowy. Jak się później okazało, muzyk miał złożyć dokumenty już trzy miesiące wcześmiej.

Zobacz także: Michał Wiśniewski pierwszy raz skomentował rozwód z Dominiką Tajner!

Dominika Tajner-Wiśniewska ma romans?

Na samym początku podejrzewano, że powodem rozstania może być romans Dominiki z Wojciechem Jeschke, który partneruje jej podczas występów w show. Tajner zdementowała jednak te plotki. Gwieździe nie było dane długo cieszyć się spokojem. Niedawno na instagramowym koncie Dominiki pojawiło się nowe zdjęcie. Tajner zamieściła fotografię, na której pozuje z innym uczestnikiem show Polsatu. I tym samym uruchomiła nową lawinę domysłów.

Zawsze mogę poprosić, żeby @qczaj mnie ukochoł i to są życiowe wygrane! - podpisała zdjęcie Dominika.

Fani skomentowali nowe zdjęcie Dominiki

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Dominiki. Wiele osób spekuluje na temat romansu gwiazdy z trenerem, Danielem Kuczajem.

Jak tak można! Najpierw zakończy z jedną osobą, a później zabieraj się za następna. Zazdrość chcesz wzbudzić! Później się dziwisz, że ludzie mówią o Tobie źle.

To w wyższych sferach też tak działa i foty na złość byłemu?

Chyba chce w nim zazdrość wywołać.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Zobacz także: Dominika Tajner-Wiśniewska o rozwodzie: "Jestem w rozsypce"

Jak oni się zmienili? Te zdjęcia was zaskoczą!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów