Tajner ma wyrzuty sumienia. "Żałuję, że napisałam post o rozwodzie"!

Julita Buczek 21.03.2019
tajner i wiśniewski
Fotografia: Instagram @dominika_tajner_wisniewska

Dominika Tajner w ostatnim wywiadzie przyznała, że żałuje swojego ostatniego posta. Czy naprawdę jest się czym przejmować?

Od paru tygodni głównym tematem na ustach fanów jest rozwód Michała Wiśniewskiego oraz Dominiki Tajner. Informacja o sytuacji wstrząsnęła opinią publiczną, ponieważ obie gwiazdy zapewniały przez wiele miesięcy o swoim uczuciu.

Zobacz także: Tajner zbliżyła się do uczestnika "Tańca z gwiazdami"? "Zawsze mogę poprosić, żeby mnie ukochoł"!

Dominika Tajner żałuje wpisu na Facebooku

Tajner wyznała niedawno, że informacja o pozwie rozwodowym była dla niej szokiem. Podobno mąż nie powiedział jej, że jej już nie kocha, ani tego, że złożył dokumenty do sądu. Jak się okazało, jedna z byłych żon Michała, jest zdziwiona zachowaniem muzyka.

Jestem w ogromnym szoku, bo myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice - wyznała Mandaryna w rozmowie z Faktem.

Dominika wyznała również jednemu z portali, że żałuje swojego wpisu na Facebooku, który informował jej fanów o rozwodzie z piosenkarzem.

Mam wyrzuty sumienia, że przez emocje, które mną targają, napisałam ten post. Bardzo żałuję, że to napisałam - powiedziała portalowi Party.pl.

Wiśniewski w przeciwieństwie do Tajner, postanowił nie informować swoich fanów o rozwodzie. Nie odpowiada również na zaczepne pytania, które pojawiają się pod jego zdjęciami coraz częściej.

Uważacie, że Tajner powinna informować fanów o rozwodzie?

Zobacz także: Michał Wiśniewski pierwszy raz skomentował rozwód z Dominiką Tajner!

Jak oni się zmienili? Te zdjęcia was zaskoczą!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów