Tajner poznała nową kobietę Wiśniewskiego. Opowiedziała o ich relacji

Malwina Wasilewska 08.11.2019
Dominika Tajner
Fotografia: Instagram.com/dominika_tajner

Dominika po raz pierwszy wypowiedziała się na temat jego nowej partnerki.

Dominika Tajner w jednym z najnowszych wywiadów zdradziła, że miała okazję poznać nową kobietę Michała Wiśniewskiego. Była partnerka gwiazdora opowiedziała o tym, jakie mają relacje.

Dominika Tajner o nowej kobiecie Wiśniewskiego

Ten rok nie jest dla Dominiki Tajner łaskawy. Po 7 latach związku małżeńskiego otrzymała od Michała Wiśniewskiego dokumenty rozwodowe. Od tego czasu minęło kilka miesięcy, jednak temat rozstania z wokalistą Ich Troje nadal często porusza w wywiadach.

Ostatnio Tajner zdradziła, że poznała jego nową partnerkę, która spodziewa się dziecka. Jak można było się domyślać, panie nie są sobie bliskie.

Poznałam jego nową partnerkę. Nie będę się wygłupiać, że jesteśmy koleżankami – wyznała Dominika w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Przypomnijmy, że we wcześniejszych wywiadach Dominika opowiadała o relacjach z Michałem po rozstaniu. Twierdziła wtedy, że mają dobre stosunki i często ze sobą rozmawiają:

Mamy bardzo dobre relacje i dość częsty kontakt. Nie jesteśmy przyjaciółmi, że dzwonimy na ploteczki, pytamy co słychać, jak u ciebie w związku. Ale nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą.

Wygląda na to, że Dominika pozbierała się już po rozstaniu z Michałem.

Zobacz także: Anna Lewandowska pozuje w bikini na Instagramie. Tak reklamuje swoje kosmetyki!

"Kogel-mogel"
Rozwiąż quiz

Z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

"Kogel-mogel"

1. W której komedii mogliśmy usłyszeć piosenkę "Szukaj mnie" w wykonaniu Edyty Geppert?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów