Tajemnicze wakacje Eda Sheerana w Polsce. Już wiadomo, jakie miejsce odwiedził!

Magdalena Barszczak 04.12.2018
Ed Sheeran
Fotografia: Hahn Lionel/ABACA/EAST NEWS

Do sieci wyciekło zdjęcie!

Ed Sheeran latem koncertował w Polsce. Jednemu z najpopularniejszych wokalistów na świecie najwyraźniej tak przypadł go gustu nasz kraj, że postanowił spędzić tu wakacje. Polskie media od kilku dni rozpisują się o tajemniczym urlopie gwiazdora. Do tej pory nie wiadomo było jednak, w którym miejscu stacjonuje.

Ed Sheeran na urlopie w Polsce. Wyciekło zdjęcie

Niedawno piosenkarz ogłosił, że na jakiś czas znika ze sceny. Chce odpocząć i skupić się na życiu rodzinnym. Mało kto przewidywał, że za swój kierunek obierze Polskę. Na Instagramie wokalista pokazał, jak pozuje do zdjęcia z zamkiem w tle. Internauci spekulowali, że to znajdujący się na Dolnym Śląsku Zamek Czocha. Podobno obiekt był zamknięty i nie udało się go zwiedzić. 

Chyba jednak rudzielcowi się poszczęściło. Okazało się jednak, że było to zupełnie inne miejsce, niż domniemywali fani. Celem podróży Sheerana był Zamek Rajsko. Piosenkarz spędził w nim aż 6 dni! Obiekt pochwalił się wizytą Sheerana na Facebooku.

W tym czasie zwiedzał okolicę, spacerował po lesie, grał w gry planszowe i po prostu wypoczywał. Przygotowaliśmy dla niego różne atrakcje - jak pokazy rycerskie czy koncert muzyki dawnej, w który zresztą się włączył. Edowi bardzo smakowały dania serwowane przez naszego szefa kuchni, dzik pieczony na ogniu oraz polskie wina - czytamy na profilu Zamku Rajsko.

Podobno gwiazdor był z pobytu bardzo zadowolony! 

Nie wiemy, czy jeszcze kiedyś do nas wróci, ale bardzo cieszymy się, że mogliśmy go poznać i osobiście przekonać się, że to bardzo miły chłopak. Ed we love you! - podsumowują swój wpis pracownicy Zamku Rajsko.

Mamy nadzieję, że wokalista jeszcze wróci do Polski!

Zobacz także: Ed Sheeran ma nowego sobowtóra. Jest nim dwuletnia dziewczynka

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Osoby z pierwszych stron gazet także mają swoje przyzwyczajenia. Niektóre są naprawdę dziwne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów